The Map of Happiness
E-mail Forwardcıları
bu kategori derya deniz ama en baş ağrısı iki grup şöyle bence:

1- ders verici e-mail atanlar
bunlar, yok "bilmem şu tapınakta duvarda yazdığı keşfedilen", yok "uzakdoğulu üstün feylesof hte tshye hohg demiş ki" türü başlayan ve "arkadaşlarının sözünü kesme", "sevgiline sürpriz olsun diye bazen eve yarasa sal", "ayakkabısız karda yürü bak ne güzel hayat" şeklinde salakça mesajlar saçarlar.

2- aforizmaseverler
bu grup ise nerden bulur toplarsa, kimbilir ne kadar efor sarfederse tutup çeşitli adamların söylediği özlü salakça sözleri yollar dururlar. pirleri hıncal uluç olur. ("başarılı olmak için sabahları aynadaki görüntüne tükürmelisin" - Victor Hedorigo / teşekkürler gülnaz/) gibi...

bu iki grup insan genelde 30 yaşına yaklaşana kadar hödük gibi yaşamış, o yaştan sonra da "ulan az zamanda çok şey öğrenmeliyim" paniğiyle böyle popüler, toplama, özet hayata dair ince şeyler kültürüne dört elle sarılmışlardır.
herkesi de kendileri gibi sanıp bombardımana tutarlar.
mazya

Bu tipler gönderdikleri e-maillerde bir önce gönderenin bilgisini silmezler, taaa ilk gönderene kadar bütün bilgiler mevcuttur bu sayede junk mail listelerine istemeseniz de kolayca girersiniz.

Aynı silememezlik özellikleri nedeniyle bu tiplerden gelen maillerde konu başlığı şölyedir ;

Frw: İlt: Rep: to: Frw: Kim: Rep: Frw : Hayata Dair Anlamlı sözler ( biraz uzun ama çok seveceksin )
kook

Peki ya yılmadan yollanan, "ben de inanmazdım ama tuttu" başlıklı, bu tweetyi on kişiye yolla hayatın değişin, bu ördekleri yüz kişiye yolla sevgilin geri gelsin mailleri?
mls

Bu mesajı yollamadım sevgilim öldü, bunu yollamadım trafik kazası geçirdim gibi yazılar da vardır içinde...
downhand

Geçen gün hayatında zuxxiye girmemiş babamdan zuxxideki yazılardan seçmece bir mail aldım. Birsürü kişiye forward edilmiş, aralarında benim de bir yazım vardı.
Hayat ne garip.
caponsever

bu e-maili yok bimmem kaç kişiye gönderdiğinde lösemi hastası küçük yusufçuk kurtulsun gibilerinden geyikler de mevcuttur.
Tahtravelli

özellikle yeni işe başlayan ve önüne bütün gün ona buna mail atabileceği bir bilgisayar konan ya da ilk kez bilgisayar alıp internet'le müşerref olan sevgili dostlarımız içine girdikleri bu harikalar diyarının sarhoşluğuyla kendilerine gelen bilumum çiçekli böcekli resimleri, selçuk erdem karikatürlerini, hayatın anlamına dair yüce dersler içeren öyküleri ve en kötüsü de forward etmezsen rezil, edersen vezir olursun konseptli tweety bird zırvalarını coşkuyla ve büyük bir iyilik yapıyormuş duygusuyla tanıdıkları herkese forward ederler. beklerler ki şaşıralım sevinelim allah razı olsun hayatıma renk ve anlam kattın diyelim. arkadaşımız oldukları için ses de çıkaramayız "yaa mallık etmeyin ben selçuk erdem karikatürüne bakmak istesem biliyom adresini gider bakarım, çiçek böcek istesem girer google'a yazarım çiçek böcek diye bulurum ne varsa, gidin başımdan tcp/ip'den tiksindirdiniz lan adamı" diyemezsiniz anca böyle zuxxi'ye falan yazıp kusarsınız kininizi oh be dersiniz.
days

ASIAN NUDES, GAY, LESBIAN, LOLITAS, FREE XXX PHOTOS... Kardeşim kim neden ne amaçla yollar bunları? Bir daha gelmesini istemiyorsanız şuraya tıklayın falan gibi ibarelere rastlayıp tıklarsanız daha fazla gelir onu da bi kenara yazın.
Öptegeçsin

ya peki icq da "icq'nun paralı olmasını protesto ediyoruz ve eğer 1 milyon forward sağlanırsa iptal olucak" mesajı nerde? göremedim de. onu da atlamayalım izninizle.
Stenvar

Ağır El Şakası Yapanlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv