The Map of Happiness
Prince of Persia
aah ah ne çok oynardık. 3.bölümdeki iskeleti, 7. bölümdeki paraşüt iksirini, 8.bölümdeki çok zor yenilen adamı, 12.bölümdeki atlama zıplamaları, hayaleti ve cabbarı nasıl unuturum. hele o prenses. o bekledikçe gaza gelir yettim gari diyerek coşardık. aahh ah
muhsin

Bir seferinde 2. bölüme doğrudan geçmek için password yazayım derken yanlış password yazıp 10. bölüme geçmiştim!!! valla doğru.
zırto

dos ortamında çalışan bir oyundu (dinazorlar zamanından kalma yani) prince yazıp boşluktan sonra bazı şifre kelimeleri yazınca sonsuz can hakkı, sürekli uçabilme yeteneği, tek vuruşla rakibini öldürebilme kabiliyeti kazanırdın. Bu sayede pirensesi fazla bekletmez hemencecik gidip yanağına öpücüğünü kondururdun.
kook

Bir de bu oyunda zaman vardı. Yav zaten atariden oynuyom ve zaten oyun 20 veya 30 bölüm (kaç bölüm olduğunu bilmiyom hiç bitirmedim). Nası geçecem ben o bölümleri oyunu yapan adam be insafsız derdim o günlerde.
zırto

Ekranı ters düz eden iksiri unuttunuz. Merak edip, dayanamayıp içtim iksiri 9.bölümdü sanırım. Sonra ekrana kafamı sağa doğru yatırarak bakıp, ekranı normale çeviren iksiri bulmuştum. Uf çok yorucuydu ama.
tetenek

Oyunu haftalarca kastırıp zar zor bitirdikten sonra o oyunun da bir şifresinin olduunu öğrendiim an ,hayatımda boşa harcadığım vakitleri anlamama yardımcı olmuştu.Sonra filozof mu oldum,olmadım... Ama zamanın değerini anladım.Herşeyin de bir kolay yolunun olduunu öğrendim.Bir oyun bu kadar öğretici olabilir mi?!!
selpakFili

Bir arkadaşım bu ekranı ters çeviren iksiri bulup içtikten sonra, zekiliği ve hayvanlığı aynı anda yapıp monitörü ters çevirmiş, probleme son derece yaratıcı ve bitirici bir çözüm getirmişti.
Loverdose

Emily Hughes Soccer »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv