The Map of Happiness
Tavşan Samuray
İsmi yeterli değil mi?
Tavşandan samuray olur mu? Eşşeğe altın semer giydirsen yine eşek değil mi? Değil işte! Commodore 64 zamanından kalma oyunumuzun diyar diyar dolaşıp adam kesen tavşanı bugs bunny'nin yıllar boyu binbir emekle yarattığı "sevimli tavşan" imajını bir anda yıkmış, tavşanları gözümüzde vandal, cani yaratıklar olarak resmetmişti.
Ben yine de bir şekilde sevimli bulurdum kendilerini.
caponsever

orjinal ismi usagi yojimbo gibi bişiydi ama böylemi yazılıyor bilmiyorum.
nelanbu

Usagi Yojimboydu o!!! Hakikatten esaslı hayvandı.Selam-sabah eksik etmezdi. Efendisinin yanında kılıcını çekersen harakiri filan yapıyodu. Böyle Gergedanların da bizim Tavşan gibi satırları, kılıçları vardı... japonca "ay es Yojimbo" gibi bi şey diyip, dana gibi adamın üstüne koşuyolardı. Kafalarını filan uçuruyodun şoparların!!!
1stDonJuan

tavşanımız gururluydu, görevini başaramayınca harakiri yapardı, küçük dimaklarımızı hüzünden hüzüne sürüklerdi, çünkü bizim yüzümüzden öldürmüştü kendini.
rodya

harakiriyi efendisinin yanında değil, masum insanlara kılıç çekerse yapıyor..
tavşan kardeş yolda gördüklerine selam verdiklerinden değerli bilgiler alabilmektedir.. "ilerki ağaçlıkların arasında ninjalar pusu eyler" falan gibi... ama eli sopalı rahip tiplilere selam verecem diye yanlışlıkla kılıç çekerseniz o rahip o sopayı bi yerinize sokmadan rahat etmez.. kılıcı geri yerine sokmanız da fayda etmez... selam vermeyi başarırsanız da "samurayın yolu uzun ve yorucudur" gibisinden felsefeler yapar...
hala oynuyorum oyunu yemin olsun ki..!!!

son bir not: usagi yojimbo ninja kamplumbağaların çizgi film versiyonunda da boy göstermiş bir karakterdir..
e-mosh

Sex Oyunları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv