The Map of Happiness
Persil Supra İyi Akşamlar Diler
Pek kibardı pek. İyi akşamlar demeden girmezdi meseleye. Efendimsiz konuşmazdı. Lekelere derinlemesine nüfuz ederdi. Süperman'in yeşiliydi ama onun kulvarı farklıydı. Kötü lekeler baş düşmanıydı. Son reklamlarda onu göremedik pek. Ak saçlı bi amca girerdi meseleye yok leke yok çamaşır derdi. Son olarak da 'persil supra iyi akşamlar diler' demeyi ihmal etmezdi.
PaCO_

"olur da gelirse acaba bizim hanım eve alır mı elin yeşil persil adamını" diye türk erkeklerinde düşünce bırakan, kıskançlık yaratan ak saçlı adamdı o.
boyfriend

İlk bir iki reklamda önündeki kabartı görmeğe değerdi. Sonra reklamcılar da farketmiş olacaklar ki; önünü dümdüz yaptılar, öyle cinsiyetsiz cinsiyetsiz uçup durdu sağa sola!
kook

bi iki kez öğlen yayınlanmıştı da yine de iyi akşamlar sözünü hiç yadırgamamıştım. o kadar güzel iyi akşamlar diyordu ki. iyi adamdı.
pegasusss

Özellikle dikkat ederdim, evine girdiği bütün bayanlar Persil Adam'a şehvetle bakardı. "Keşke atlasa üstüme de parçalasa beni!" der gibi. Ama helal olsun, asla harama uçkur çözmedi. Ortam müsait olmasına rağmen bi kere bile o taş gibi hatunların ateşini söndürmedi. Efendice iyi akşamlar dileyip çekti gitti. Ee, süper kahraman kolay olunmuyo.
Satanik

Taraftara Selam İşlem Tamam »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv