The Map of Happiness
Banka
Bankada sıramı beklerken tüm güvenlik kameralarına ters ters bakarım nasıl olsa birisi ordan beni izliyordur diye. Şüpheli hareketler yaparım mesela bir kameraya odaklanmışken bir anda dönüp öbürüne bakış atarım. Bigün gelip "yürü bakalım sen necisin" dicekler ama napiim hoşuma gidio ayaküstü sıra beklerken gangıstercilik oynamak. Bu arada güvenlik görevlisi de az kıllanmıyo değil ha hep beni izliyo gözleriye acaba soygun mu yapacak paranoyasıyla. Seviyom bunu hahhahaha!
nelanbu

Reklamlarda herzaman karşılaştığımız güzel, güleryüzlü, çalışkan ve sevecen banka çalışanlarına gerçek hayatta hiç rastlamadım. Neden acaba?
!baytar

ben hep o filmlerde gördüğümüz hani soygun olunca basılan düğmenin yerini merak ederim! sıra bana gelince şöööle bi eğilip ekrana bakıyomuş izlenimi vererek düğmeyi görmeye çalışır, "ulen ayağının altında bi yerdedir muhakkak" diye geçiririm içimden! merak işte..
V i p e R

bide sıra numarası almak lazımdır bankaya gidince ohaaaa daha 135 kişi var diye hayıflanırsın ama beklersin seninle aynı kaderi paylaşanlarla birlikte.
Quantine

Sıra numarasını aldığımda "ohaaa" dedirten bir sonuç ile karşılaşırsam hemen yakındaki bir lokantaya yemek yemeğe giderim. Köfteleri götürürken "ulan acaba sırayı kaptırdık mı?" diye korku duymaktan hoşlanırım.
tembel teneke

Sıra numarasını alıp sebredemeyip giden insanların sırası geçer ya, onların yerine ben zıplayayım isterim hani o sıra numarası benimmiş gibi. Ama tırsarım yapamam ya numarayı göster derseler diye...
TSuBaSa

Annem bankaya gider gitmez bir sıra numarası alır. Hemen ardından da onun yanında yer alan çöp kutusunu karıştırır. Daha önceki bir numara atıldı mı diye.
Her zaman da kendisinden 50 numara öncekinin kağıdını bulur ve bir bakar ki o kagıda sıra gelmesine 5-6 kişi kalmış. İlk başta çektigi kağıdı o çöp kutusuna bırakır. Saatler sonra gelip de kendisi gibi akıllı biri olursa alsın diye.
beauty

ATM'lerden para çekmek için yaklaştığınızda her makinada oluşmuş 4-5 kişilik kuyruklarla karşılaşırsınız. En az kişi bulunan ATM tercihinizdir ama eşit sayıda insan varsa bekleyenleri şöyle bir süzersiniz. Daha genç ve hızlı hareket etmeye meyilli olan insanların oluşturduğu kuyruğu seçer ve sinsiliğinizi kanıtlamış olursunuz.
!baytar

Bi de siz veznede işinizi görürken arka tarafta sürekli elinde telefon ya da evraklarla dolaşan tipler vardır, önemli adam edasıyla. Bu tipler genelde biraz topluca olur ve pantalonları hafifçe düşüktür. Bazen kuyrukta tanıdık müşteri varsa selamlaşırlar, adamı oturtup işini içerden bitirirler. Şahsen ben o içerdeki adamlardan biriyim işte.
ikarus99

Bazen bi müşterinin işinde aksaklık çıkar onun bulunduğu gişenin numarası bir türlü ilerlemez bu size dert olur içinize bişey tıkanır.
Quantine

yav hep şöyle yüklü miktarda para çekmek istemişimdir bankadan, 100bin dolar gibi. böle gişedeki memur güzel bi çantaya koycak, gülümseyerek uzatıcak, takım elbise içinde elinde çanta karizmatik bi yürüyüşle çıkıcan bankadan.
`Phantom

iki tane sıra numarası aldı da bi adam niye aldı halen anlamadım. acaba iki tane alınca hızlanır süreç veya şansım artar diye mi düşündü heralde numarayı alıyosun onlar kura çekiyolar filan sanıyodu.
OrmancilarKrali

Atari Salonları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv