The Map of Happiness
Sabah Şekerleri
Sabah şekerleri mentalisesini ilk kez KanalD'de ALDO tarafından ve bayramın her günü Bayram Şekeri adı altında sunulan bir programla başladığını biliyor muydunuz? Düşünsenize Aldo ve şeker.

Aldo bayramdan sonra "Aldo Sabah Şekeri" diye program sundu birkaç gün, ama sonra kızlı erkekli gruplar sunmaya başladı.

İddia ederim ki "şeker" mevzusunun kökleri Aldo tarafından atılmıştır. İnanmayan arayıp sorsun ...
kook

Yok yanlış hatırlıyorsun. Aldolu bayram şekerini ben de hatırlıyorum. Ama ondan çok çok önce Şebnem Dönmez'le Murat Başoğlu sunarlardı. Düzeltir, özür dilerim...
Pedroso

sabah şekerlerine katılan her konuk istisnasız "siz ikiniz çok sevimlisiniz çok yakışıyorsunuz birbirinize" der. bunun üzerine sunucu kız ve oğlan utanmış taklidi yaparak konuyu değiştirip sevimliliklerine sevimlilik katarlar.
dirty

Yaşını başını almış teyzeler, genç ve yakışıklı sabah şekerinden kendilerine bakış atmalarını isterdi.
Mordred

Bitmek tükenmek bilmeyen fax muhabbeti vardır. Hatta rekabet konusudur 2li arasında gelen faxlar en çok hangisine hitap ediyo diye.
Eddie Vedder

Programın açılışını yaparken, günün moda şarkıları eşliğinde pleybek yapmayan sabah şekeri görmedim bu yaşıma (20) kadar.
Capche

Bence bu şekerlerden erkek olanların alayı dübürdür çünkü delikanlı adam kendine şeker dedirtmez dimi.Yoksa dedirtir mi ?
H ook

Bi de bunlara konuk olan sanatçı bazen açar programı artık ben sunucam bu programı falan diye sempatiklik yapar. Bazen de elemanlardan biri gelemez tek başına yapar şekerlerden biri.
iyioynayankazansın

Hayri Hiçler ve Bülent Karpat »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv