The Map of Happiness
River Raid
Benim hatırladığım en eski ve heyecan verici oyun River Raid. Kıvrıla kıvrıla ilerleyen mavi bir derenin üzerinde uçağa benzeyen bi şeyle ilerliyor, sağa sola çarpmamaya çalışıyor, benzinimiz bittikçe FUEL'lerin üzerinden geçiyor ve tink tink tink tink sesleri eşliğinde depomuzun doluşunu izliyor, ailece coşuyorduk.

O zamanlar kafama takılmamış ama şimdi düşününce kıllandım. Uçağın derede işi ne? Yoksa o uçak değil miydi?
tembel teneke

Fuel'lerin üzerinden yavaş geçerdik ki daha fazla benzin alabilelim.

Oyunda ilerledikçe gözler kızarmaya ve yaşarmaya boyun tutulmaya eller terlemeye ayaklara kara sular inmeye tanklar yanlardan ateş etmeye başlarlardı.
TSuBaSa

ben bu fuel'lerin üzerinde iyice yavaşlayıp yarısına kadar falan gelip depoyu doldurduktan sonra onları da patlatırdım. yanlış hatırlamıyosam bayaa da yüksekti bunların puanları ama her fuel patlatışımdan sonra ekmek yediğim kapıya ihanet etmiş gibi hissederdim, bi garip olurdu içim.
days

oyunda en tehlikelileri yanlardan intahar dalışı yapan helikopterlerdi. Bunlar, yaklaşınca harekete geçiyor ve sizin uçağı tutturup vuramazsa araziye dalıp telef oluyorlardı. Oyunda ilerledikçe her taraf bunlarla dolmaya ve küfürler ardı ardına gelmeye başlıyordu!
illusionist

51. level vardı oradan başlayalabiliyordun. Adamlar artık oyuncuların oralara kadar gelebileceğini tahmin etmedikleri için iyice abartmışlardı. Geçilmesi kesinlikle zordu. Tahmin ediyorum 52. level yoktur. Bu arada babam hala sorar o oyunu var mı diye!
JoeJoe

Derenin bazı kısımlarında köprüler vardı. Biz köprülere yaklaşırken tank köprünün üstünden geçmek üzere olurdu. Öyle bi denk getirirdik ki tam tank köprünün üstündeyken ateş eder, bi taşla iki kuş vurmanın keyfini yaşardık. Tankı vuramayınca yumurta gibi bi bomba atıyodu zaten. Geçmesi zor oluyodu.Yahu gecen gun bu oyunu buldum.Bide emulator cektim kralindan. Oturdum aglaya aglaya oynadim Pc imde. Be hey deli gonul...
kezzap

Sensible Soccer »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv