The Map of Happiness
Tamagoçi
Japon harikası bir anahtarlık tadında içinde yaratık beslenen bi nesneydi. İçinde besleyip büyüttüğümüz yaratık gün gelir ya eceliyle ya da kötü bakımdan dolayı ölürdü. O zaman arkasındaki reset vari tuşa basarak tekrar baştan başlıyorduk yaratığı beslemeye.

Küçük kuzenim reset tuşundan bihaber olduğundan yaratık öldükten sora ayrı bi tamagoçi almıştı.
Eddie Vedder

herkes bi isim koyuyodu tamagoçilerine, ben de amokachi koymuştum.
downhand

Kardeşimin tamagoçisini öldürmekten sadistçe bir zevk alırdım.
Mordred

durmadan yemek yedirirdik ve ne zaman şişkoluktan ölecek diye bakardık. yok oda sıcaklığını eksi bilmemkaç yapardık, önce bi dondururduk ucubeyi, daha sonra da çok sıcak yapardık odayı falan. bir çok tamagoçiyi deneysel çalışma uğruna öldürdüğüm için üzgünüm ama gururluyum bi taraftan da.
dirty

Bu tamagoçilerin daha sonra abartı modelleri çıktı. Tamagoçi sevgili diye bi şi vardı bi kız arkadaşımda, aletin içinde canavar diil baya bir yakışıklı dijital erkek vardı. Ona çiçek vermek öpücük vermek falan gerekiyordu yoksa küsüp ölüyordu. Sapıkça bir şeydi, iyi ki kalmadı artık.
JOE_90

tamagoçinin nasıl öleceğini merak ettim. beslemedim, kakasını temizlemedim, hastalanınca aşısını da yapmadım. uzun bekleyişten sonra nooldu biliyo musunuz? evden kaçtı! evet. ölmedi, evden kaçtı adi yaratık!
CamSil matik

O kadar kasmanın pek bir anlamı yok. Ben bi arkadaşımın tamogoçisini yere düşürmüştüm, ölmüştü.
aLha

Minimekanik »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv