The Map of Happiness
Dr Renaud Paris
kozmetik alanına bu havalı isimli marka girmişti türkiye'de. reklamlarında ise ebru şallı, kaya çilingiroğlu gibi değerli şahıslar gayet samimi bir ortam içerisinde dr renaud paris demeye çalışırlardı. ama ingilizce okur gibi değil, fransızcamı mazur görün "Doktöogğ Ğöno Pagği" şeklinde telaffuz edilen bu ürün fazla tutuldu mu bilmiyorum kozmetikle pek işim olmadığı için ama reklama çıkan ünlüler arasında en kötü ebru şallı söylerdi. direk doktör derdi oha yani.
keyser_soze

ebru şallı söz konusu reklamda "doktor mu diim daktır mı" diye sorardı. daktır de anam sen. ingilizce olayını çözmüşün ya. daktır de.
_iRoNiC_

o kozmetik şeysi daha önceden de vardı. ben küçükken gazetede görmüştüm de, Renault ile bi bağlantı kurmaya çalışmıştım. Renault 9 arabamız vardı o zaman.
moose

Ajda Pekkan hanfendi Fransızca'yı aştığını zannederek, "Bak Fransızlar böyle söyler; Doktorrr Renooo Parisss" diyerek Fransızca'da okunmayan ne kadar harf varsa vurgulardı.
deadly

Hmm. Doktor Reno salatalık kremi, salatalık sütü olayı ha? Herif hıyar doktoru sanki, bizde de hıyar bol zaten, yakışır.
forane

Naaptın Aslı! »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv