The Map of Happiness
Gülme Krizine Girenler
Bu insanlar komik birşeye şahit olduklarında garip sesler çıkararak; ilginç hareketler sergileyerek gülmeye başlarlar ve gülerken arada da "gülme krizine girdim." diye açıklamada bulunma ihtiyacı hissederler. Onlara yardımcı olalım ve onları koruyalım.
selina

"Ay işiycem!" diye bağıranını biliyorum.
Aytuğ

serinlemek için elleri yelpaze gibi tutup bi ileri bi geri sallarsın ya, gülme krizine giren insanlar o hareketi yaparlar işte gülerken ve açıklamada bulunurken.
cLue

Kimileri gülme krizine girdiğinde horlamaya başlar. Nefes alma girişimi “hıronk” sesiyle sonuçlanınca bunu da komik bularak daha fazla gülmeye başlar ve karşısındaki insan bu kısır döngü sonsuza kadar sürecek zanneder.
jixus

Gülerken kanat çırpanlar da vardır hani.
TSuBaSa

Bi de insanların gülme şekillerini taklit edip arkadaşlarını güldürmeye çalışanlar var. Bu yazıyı yazana kadar ben de onlardan biriydim. Özür dilerim.
shevechron

Ara sıra yeri tekmeledikleri de görülür.
nanalosa

Bende girerim gülme krizine ama öyle acayip hareketlerde bulunmam. Edebimle adabımla gülerim sonra çıkarım krizden efendi efendi.
Mevcut

gülme krizine giren arkadaş grip veya nezleyse, gülme esnasında burnundan yeşil bi baloncuk çıktığı da oluyo tabi.
selimonair

gülme krizi bitiş evrelerinde "heheheh... aaaaaayyyyyyhhhh" diye inişli bir ses çıkıverir çok gülmenin verdiği yorgunlukla.
nelanbu

On dakika durmaksızın eşşekler gibi güler sonra da "Ay hiç güleceğim yoktu" der. İyiki de yokmuş. Ya bi de olsaydı?
_bOnAnZa_

Ondan Sonra'cılar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv