The Map of Happiness
Üç Açılı Diş Fırçası
reklamların altın çağından bir başyapıt daha. yirmi kadar bilgisayar ve bunların başında oturmuş manasızca monitörlere vurup duran bir grup "bilim" adamı. amaçları aynı: en arkadaki dişlerimizi bile mükemmel temizleyen diş fırçasını geliştirmek.

hayatımda gördüüm en salak reklamdı ve adamlardan birinin doğru açıları bulması ile başlayan sevinç gösterileri ile sona ererdi.
kazz

önce bir mühendis tek açılı diş fırçası deniyordu, fırça yanağa saplanıyordu. azıcık daha zeki olan 2 açılıyı deniyordu o da arkadaki dişlere ulaşmıyordu. gözlüklü ve genç bir mühendis 3 açıyı nitekim buluyordu. toplam 20 mühendis olduğunu düşünürsek diğer 17si naapıyordu acaba?
dirty

Bu bilim adamlarının hepsi ‘Isviçreli’ idi, ama aralarında Türkçe konuşuyorlardı. Üç açıyı keşfeden adam “Tamam! Buldum!” diye bağırıyordu.
Bono

Ne anguttu o diğer 19 bilimadamı. Zaten sadece bilgisayarda bir "Buluş yap" tuşu var, ona basıyorlar, bilgisayar açı koyuyor; onda da iki tane açı yetmeyince dan dun monitöre giriyorlar. Bir ön sağ (bize göre sağ, onlara göre sol) köşedeki amcam üçüncü kez "Buluş yap" tuşuna basıyor, sonra da matah bir şey yapmış gibi tepiniyor.
Aytuğ

sanırım iki açılıyı deneyen salaktı; denediği iki açılı fırça en arkadaki dişe ulaşamayınca bütün hırsını bilgisayar ekranından çıkarıyordu. bi tokat, bi tokat daha.
e-mosh

Kinder Sürpriz »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv