The Map of Happiness
İlk Buluşma
Hani biriyle ilk kez çıkarsın, ama lanet olsun yürürken konuşacak bişey bulamazsın da aptalca konuşursun, ne yazık edersin kendine.
Clyde

Sırf bu yüzden kafamda yapılacak geyikleri 1-2 gün önceden tasarlarım hatta harmanlayarak bi tasa koyarım.
Belphegor

genç idim, tecrübesiz idim ve ilk buluşmamızda kıza saatimin teknik özelliklerini anlattıydım.
SuperSalataAdam

İlk buluşmalarda ikinci buluşma ve devamı olacak mı merakıyla karşı cinsin ağzından laf alınmaya ya da ağızdan kaçan cümlelere bakılır. Örneğin "bi daha ki sefere hesabı ben..." gibi cümleler mutlu eder insanı.
Miasma

lanet olsun ki ben kıza 'zıt tokay' esprisi yapmıştım...aşağılayın beni...
cujo

Simdi bu ilk bulusmalarda yemege gidildiyse eger, insanda extra bi ozen gosterme olayi baslar yemek yerken. Yok kucagina peceteyi sermeler catallara bicaklara son derece dikkat etmeler (Salata baska catalla,arasicak baska catalla,ana yemek baska catalla vs.). Yemek yerkende baska hic bi yerde gostermedigimiz titizligi gosteririz,patates kizartmasini bile bicakla kesip agzimiza ufak parcalar halinde sokariz. Felaket kasinti dakikalardir bunlar. Acaba agzimizin kenarinda bisi varmi? Kiza rezilmi oluyoruz gibi 1000 lerce sey kafamizdan gecerken,aaaaaa bi bakariz kizin cenesinde salatanin sosu. Kiz sosu silerken bizde cok rahatlamisizdir artik...Madem kiz bi defa bulastirdi sosu agzina, bizde bulastirirsak pek bisi olmaz!

Yemekteki bu kasmalar samimiyet ilerledikce azalir,sonunda erkek arkadaslarimizla yerkenki hayvanligimiz geri doner..Bilmiyorum yanlismi soyluyorum?
Feleksizzz

tutki yemeğe gittiniz , sakın ola kaşarlı bişi sipariş etmeyin.tecrübe konuşuyor ,kızın karşısında o kaşarlar uzadıkça sizin ömrününüz azalıyor
prince^^of^^darkness

ne kadar ileri gideceğini de bilmez insan. bunu söyleyeyim mi yoksa haybeye konuşmayayım mı diye kasar da durulursun. kız sen kasıldıkça eğlenir. sen bunu düşündükçe daha çok kasılırsın, sen daha çok kasıldıkça kız daha çok eğlenir. hatta akşam durumu soran meraklı kız arkadaşlarına "eli ayağı birbirine dolandı, stresten kasıldı kaldı öküz" diye geyik çevirir kızlar. sen bunu da düşünürsün, akşam daha bir kasarsın. ya da aslında bunları kimse böyle düşünmez de ben mi hep düşünürüm yaa. bak kastım şimdi yine, öyle mi hakkaten? aloo...
lostinhighway

Bir de hesaba itiraz edemezsin bu gibi durumlarda. Zira "Oha bir salata 2 milyon mu" demenin karizmada yaratacağı sarsıntı daha büyüktür. İçin yanarken renk vermeden ödersin hesabı kuzu kuzu. Sonra sorarsın bir şey içermisin diye.
tsunami

ağzın kokmasın, cebinde yemeği ödeyecek paran olsun, saçında kepek olmasın, çorabın ayak parmağı sağlamcı olsun, yürürken ayağın tökezlemesin, osuruğunu kaçırmayasın, tırnağını kesmiş çapağını silmiş olasın, küfür etmeyesin, dallamalık yapmayasın, iğrenç esprilerini kendine saklayasın, sümüğünü çekmeyesin, politika konuşmayasın... kısacası yapmayasın etmeyesin. sen sen olmayasın ki sen o hatunla çıkasın. kendini kandırmaya devam edesin. aferimsin.
nelanbu

Gizlice Sigara İçme »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv