The Map of Happiness
Anket Defterleri
anket defterlerimiz vardı. en son soru "anket sahibi hakkındaki düşünceleriniz" gibi direk övgü bekleyen bi cümleydi.
zeynepkender

defterin sol tarafındaki sayfada ünlü bir şahsiyetin (sporcu, müzisyen, aktör vb..) resmi bulunurdu. herkes sevdiği bi ünlünün sayfasına yazmak isterdi ama hep kavga çıkardı.
Suyu_Arayan_Adam

Çok aptal sorular olurdu! "Bir yağmur damlası olsaydınız nereye düşmek isterdiniz" gibi. "Sevgilimin dudaklarına" gibi cevaplar üretilirdi.
_bOnAnZa_

şey vardı:
beğendiğiniz özellikleriniz: çok güzelim, taş gibiyim, hödö, zödö...
beğenmediğiniz özellikleriniz: fazla duygusalım, insanlara çok güvenirim...
hadi lennn!
Sebola

sevdiğinizin defteriyse eğer yazdığınız, "okur da anlar kimi kastettiğimi de aşka gelir" umuduyla, "sevdiğinizin özellikleri" kısmına onun özelliklerini yazar, sıralar, umuda kapılır, heyecenlanırdınız.
><((((º>

- Beni bir cümleyle anlat desem ne dersin?
- Hıyarın birisin sen.
BenYazdım

"ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey" sorusuna "bi erkek, bi erkek ve bi erkek daha" diye farklı bi boyut getiren arkadaşımı burdan saygıyla anıyorum.
yoknickmick

Issız adaya düşseniz yanınıza alacağınınz 3 şey ne olurdu sorusuda anketlerin icat tarihine denk gelir sanırsam..Doldurduğum anketlerin hepsinde ISSIZ ADAYA DÜŞSEM BİR TANE TEKNE ALIRIM GEZE GEZE DÖNERİM derdim...
cavalry07

birde ortaokul dönemlerindeydi sanırım anket defterini hoşlandığımız çocuğa! verip 'hoşlandığınız kişinin tipini tarif edermisiniz'sorusunu cevap olarak hep bizim tarifimizi vermesini heyecanla beklerdik!yoksa bunu yapan tek ben miydim?
blaze&glory

Otomatik Kalem Kutuları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv