The Map of Happiness
Hazır Ayaktayken Buyurganları
Oturuyoruzdur mesela güzel güzel, telefon çalar kalkar gidersin, hemen zıplar: "Hazır ayaktayken şu küllüğü döküver." Eyvallah dersin hiç şüphelenmezsin.

Bi saat geçer mutfağa gitmeye niyetlenirsin, "Hazır mutfağa gidiyosun bana da bi su getir." Anlarsın ki bu adam hiç yerinden kalkmıyo, hep seni bekliyo emir buyurmak için. Böyle de naif bir kalıp uydurmuş karakterini gizliyor.

Bi saat daha geçer, tuvalete gitmeye niyetlenirsin, "Hazır..."

Hazır işemeye gidiyorum seninkini de götüriyim mi?
tembel teneke

Kimi zaman ayakta olmanın yanı sıra, giyinik olmayı da pişmanlık vesilesi haline getirir insana bu şahıslar. Şöyle ki:
"Hazır giyinmişken bakkala gidip bi sigara alıversene, bak benim üstümde pijamalar var"

Sırf bu avantajı kaptırmamak için çıkartmazlar pijamalarını bu arkadaşlar.
caponsever

Okulda dersten çıkmış ya da ders asmış olup da beni çimende oturmaktan vazgeçiren bi arkadaş grubu var. İşte özellikleri de bu hazır bilmemneyken. Kendime bi çay alıyım diyom, sekiz kişi birden bana da bi çay alsana iki şekerli. Ulan tuvalete gidip gelecem, gelirken bi çay alsana.

Yaw sekiz tane çayı getirmek de gıcık bi mevzu, karton koli parçasından tepsi yaptırıp onu da dökmeden taşıma yeteneği gerektiriyo. Hem getirsen bi de rezilliği var, öyle yavaş yavaş dikkatli dikkatli yürüyon onca insanın içinden gelin kız gibi, belki o ana kadar bi kızı kesiyodun çimende. Hem istemeyin çay felan yaa, ben tuvaletten çıkınca ellerimi yıkamıyom.
B.B.King

Erkek Gibi Kızlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv