The Map of Happiness
Falan Oldum'cular
Bazı hanım kızlarımız var; abi tam oradan çıktım bi de onu görmiyeyim mi şöyle oldum, böyle oldum, manyak oldum, durur oldum, gider oldum, kalır oldum... oldum da oldum. Nedir bu yaaa. Oldum modası çıktı durduk yerde...
dominant

Falan oldum lafı bulaşıcı ve sinsi bişey. Nasıl olduğunu anlayamadan bana da geçmiş. Nayır nolamaz falan oldum öğrenince ama iş işten geçmiş tabi.
rocket_queen

özelliklede dumur olmak moda! illa herşeye bi dumur olma karıştırcaklar.
def-i hacet

aynı hanım ve gıcık kızlar eskiden "inaaaanmıyoruuum" kızlarıydı, trend değişince "filan oldular". Değişmeyen şey, her dönem bunlardan arz fazlası yaratacak miktarda üretilmesi.
paratoner

Bu ifade özürlü hanım kızlarımız, sadece "nooluyoz oldum" demekle kalmazlar, bu beyanatlarını ellerini kollarını anlamsız bir şekilde etrafa sallayarak pekiştirir, fabrikasyon ürünü prototipler olduklarını cümle aleme gösterirler.
caponsever

ne oldum delisi olmamak lasım bence...
ozzyss

bu falan oldumcuların kurdukları heyetin seçtiği temsilciler bbg isimli yarışmaya katılıp taksideki maceralarını falan oldum filan oldum gibi ibarelerle anlatmak suretiyle haddinden fazla reklam yapmışlardır gereğinin yapılmasını arz ederim sonucunu merak ederim
darkleader

hele bi de "falan oldum" un sonuna "yaani" gelmesin sen o zaman izle curcunayı..
hümmeli

ama en güzeli 'oha filan oldum yaaani' dir
ben en çok onu severim
duncan idaho

"öğ falan olduk biz..." i unutmayalım, diyenleri ezelim, muhtevalarında az gelişmiş beyin lobları bulundurduklarını yüzlerine vuralım her seferinde.
waq

kral-numberone-kiss vb. vjleri de bunnarı ellerini çarparak söölüyolar. "ay bi an fakslarınız gelmeyince nası yani falan oldum ben" şeklinde. ellerini niye çarpıyolar ki?
Sebola

Hazır Ayaktayken Buyurganları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv