The Map of Happiness
Dönülmez Akşamın Ufkundayım
işte bu yaaa...
işte buuu...
nidaları ile alkış kıyamet. sonra apar topar rakı kadehi aranır kendinden geçmek için ve geçilir. sonra şarkı okunurken hiç dinlenmez. geniş kanatları boşlukta simsiyah açılan kapının neyi anlattığı kimsenin umrunda da değildir o an.
Birde yeterince alkış alamayan okuyucu hemen bu şarkıyı okumaya başlar.
kenexya

Bu şarkıyı söyleyenlerin arasında gözler kapanıp, baş "biz neler gördük geçirdik hey heey" edasıyla sallanmaz ise şarkının hakkı verilemeyecektir kanısı yaygındır.
dyonisis

Böyle içki içmek için felan toplanıldığında, muhabbetler tükendiği zaman repertuarı geniş grup mensubunun yönlendirmesiyle şarkılar söylenmeye başlanır. Sıra eninde sonunda bu şarkıya geldiğinde herkes "bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç" kısmında "helöö, biz de fasıl yapıyoz, bizi annatıyo bu eser" diye kapanan gözlerini açıp en yakınındakine neşeli bir bakış atar. Bu bukleden sonrasını grubun çoğunluğu bilmediğinden, çoğunluk "hınnn hınn" şeklinde durumu kurtarmaya çalışırken repertuarı geniş karakter şarkının devamını getirir. Hem milletin bilmediği sözleri solo olarak okumanın gururlu gülümsemesi, hem de detone sesinin ortaya çıkmasından kaynaklanan hafif bir kızarıklık yayılır suratına.
caponsever

Henüz Üç Yaşında Bir Kardeşim Var »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv