The Map of Happiness
Fanatik
Bu gazete ilk çıktıgı senelerde böle acaip reklamlarla insanları kendine çekmeye çalışırdı. Fenerbahçe'nin klasik çocuk pipisi reklamı vardı. Galatasaray'ın da Metin Oktay'ın mezarından açılan iki adet biri sarı biri kırmızı gül. Trabzon'da gol sevinci sırasınsa sırıtan ve dişleri bordo mavi olan polis. Diğerlerini unuttum bak ama genede çok başarılı oldu kanaatindeyim.
Cruseo

bilmiyorum tek ben miyim şut çeken fenerli hatundan hoşlanan ama her gördüğümde reklamı, "bi şut da bana çek" diyorum içimden. benim de "kanımda var" herhalde.
SperMan®

Beşiktaşlı olan reklam bir iki kere gösterilmiş, sonra sansüre uğramıştı, çünkü Tv'de BJK maçı olduğu sırada galeyana gelen bir çift, ve gol olduğunda adamın sırtına geçiveren siyah-beyaz kadın tırnakları vardı.
kRiZz

Beşiktaşlı olanı başladığında ekranda bu kısımın kesildiğini belirten bir yazı belirir, arka planda da spiker Beşiktaş maçını anlatırdı. Reklamın son anlarında ojeleri siyah beyaz olan bir hatun da tırnaklarını cıbıldak bir bayın sırtına geçiriyordu.
gezgin007

acayip bi savaş sahnesi vardı bitanesinde yaralı bi memetçii öbürü taşıyodu, sağlık ekibine teslim edip akarsudan su içerken kolyesi görünüyodu boynundan, kırmızı beyaz, milli takım olayı,."kahraman fanatik" diyodu sonunda.
fenerbahçeninkinde doğuştan fanatik,
galatasaray ölümüne fanatik,
trabzonspor gizli fanatik.
tandy_let_run

Bu pipisi renkli olan bebek reklamından sonra ben de keçeli kalemlerimle boyamıştım aleti! Öyle gösteriyordum gizliden kızlara falan. Ulan çocukken ne manyakmışız bea!
_MeTaL_LoRD_

Yeşil Işık »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv