The Map of Happiness
Cartel
"Karteeeel, bir numara en büyük..." diye başlamışlardı. Alamancı ezilmiş 2. kuşağın sesiydiler. Aralarına bi Kübalı bi de Alaman almışlardı. Da Crime Posse, Erci-E, Karakan başbaşa geçinir giderlerdi. Kenan Erçetingöz bir programını onlara ayırmış, mazlum medyatör bir anda Kartelci olmuştu. Onlarla 1 gün gezmiş tozmuş gansta takılmıştı kılkuyruk efendi.
WeaponX

"Cehennemden çıkan çılgın Türk" diolardı, bizde ne gülüoduk. Yürü beaa deli Türk.
yeni_cherry

Aynı grubun "fanfini fin fon sexy don" gibi sözleri olan Evdeki Ses diye de bir şarkısı vardı.
Evdeki ses,evdeki ses baaammmmmm
Evdeki ses,evdeki ses bambammmmm
Archean

Şarkıda: "yaşamak için uçar ve parçalar" (yırtıcı bi şekilde vurgulanacak) sözlerinin hemen ardından "ama buna gerek yookk..." diyerek çelişkilerini ortaya koyarlardı, nede olsa adamlar tek tek bi halt olamamış birleşip koalisyon kurmuşlar, o kadar anlaşmazlık olacak tabii. "kardeşim madem gerek yok niye sarfettiniz o sözleri" dememek lazım. tartışa tartışa bi karar verecekler elbet, parçalamaya gerek olup olmadığına.
hırt

bi şarkısının bi bölümünde: "1-2-3-4 round sonra manita oldu manfiş ben ise bomba" diyerek türk erkeğinin cinsel gücüne de değinecek kadar geniş anlam yelpazesi sunarlardı bize.
bilidikid

bi şarkıda da "fırtına gibi gelir üzerine şebekem, ben istemesemde onlar hazır tepemde" diodu eleman tam o anda hakkaten tepesindelermiş gibi olan bi takım odun sesler "evet hazırız şebeke hazır..." gibi abiyi destekleyici bi takım laflar ediolardı. bozacının şahidi şıracı peeeh bea yürüyün keraneciler sizi
Blunthorn

bunların bi de ti-şörtleri vardı. Siyah bi tişört, üzerinde Cartel yazıyodu. Bu cartel'in "C"si de onların sembolleri olan C şeklindeydi: etrafı kırmızı felan. Sayısı hiç de küçümsenmeyecek bir topluluk tarafından alınmıştı. Her yerde giyilmişti. Giyenler kendilerini onlar gibi görmeye başlamışlardı. Sanki bu alışılmışın dışında görünen kapkara tişörtlerle herkes birer fenafillah olacaktı. Peki sonra ne oldu? Yıkana yıkana hepsi soldu. Sağlam kalanlar olmuş olsa bile en çok, gömleklerin içinde fanila olarak yaşamlarını sürdürüyorlardır.
Baltazar.

Tuğçe San »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv