The Map of Happiness
Otel
Otellerde yatakların kenarlarını sıkıştırıyolar ya manyak gibi! Ulan makas mı taşıyalım yanımızda? Keselim mi yani güzelim nevresim takımını içine girebilmek için?
tembel teneke

evde bile yatakları toplamazken nedense utanırım oda temizlikçisi yatağımı toplayacak diye. karşılaşmamaya çalışırım, "kocakız olmuş tipe bak kardeşi bile daha toplu." der diye düşünürüm.
tiare

kaavaltı vakti bi inersiniz kafeteryaya, "Haynın maynın götten tötten wunde kunde" bi sürü Alman bar bar baarır. Çevrenizdekilerle birlikte eleştirirsiniz "ayı" Almanları.
heyula

otelden bişiyler yürütme faslı vardır ki, odayı boşaltırken gözlerinle iç edecek bişiyler bakarsın. havlu, elbise askısı, duş bonesi. ama artık elbise askılarını ööle yapıyolar ki evde kullanamıyosun. sinir bi durum, ne yani o kadar para vermişiz otelinize bi askıyı bile çok mu gördünüz bize kardeşım yaa. cimri herifler.
resimli_lugat

otellerte kahvaltı 7 den 10a kadardır ya illet olurum.tatile geldim be karnımı doyurmak için mecbur muyum sabahın köründe kalkmaya?evet abi mecburum.beni delirten de bu işte
Gianluca

bir otelde televizyon kumandasının yatağın başucuna zincirlenmiş olduğunu gördüm. helal olsun dedim.
cenko

Duşta şampuanı açtığımda burnuma pril vari bir koku gelir . İlerde kel kalır mıyım diye düşünürüm her seferinde.
Carretera

odada kimse kalmayınca elektrikler de açık kalmasın diye düşünen tasrruflu otel yetkilileri geliştirdikleri üstün tekniği hemen her otelde uygulmaktadırlar. tüm elektrik devreleri anca gereken yere önceden verdikleri kartı sokunca açılır. ee odanın kapısı da kartla açılıyo. biz odada yokken elektrikler giderse ve klima çalışmazsa da oda hosaf gibi olur. bu nedenle aile fertleri tatilin ilk günlerini bu konuya bi çözüm bulmaya harcarlar.
enter

İş seyahatine çıktığım zaman kaldığım otelin etinden sütünden layıkıyla yararlanamayacağımı düşünüp, verilen para ziyan olmasın diye saatlerce sıcak duş alırım. Fiyat-fayda dengelemesi hesabı...
efervesant

Otele yerleştikten sonra dışarı çıkacağım zaman oda anahtarını resepsiyona verirken kıllanırım kimi zaman "acaba odaya girip eşyalarımı araklarlar mı?" diye. Ellerinde yedek anahtar olduğunu bilmeme rağmen bu salakça düşünceye kapılırım. Hadi anahtarı verdin, senin yerine gelip birisi anahtarını istese, alıp odana girse ne olacak? Ayrıca anahtarlıkları metalden ve kocaman yapmalarının müşteri yanına alıp gitmesin diye bir önlem olduğunu da düşünmekten kendimi alıkoyamam. Offf, "Otel paranoyası" diye birşey varsa budur herhalde.
Fenman

Dolmuş »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv