The Map of Happiness
Araba
Camların hemen üzerine gelen tutamaçlarda takım elbise filan asalım diye çengeller vardır. Ben takım elbisem olmadığı için serçe parmağımı asıyorum oraya yolculuk ederken.
tembel teneke

Özellikle arka koltukta, oturulan yerle yaslanılan yer arasında simitten kalma susam vs. gibi şeylere rastlamak mümkündür.
fuqi

arabayı kullanan geri vitese takıp elini yan koltuğa atınca arkada oturanlar kafaları saklamak için eğilir bükülürler adam rahat görsün diye. kısa süreli bi yardımlaşmadır araba içi.
nelanbu

tatilden eve, muhitten annenlerin bi arkadaşıyla, mesela ahmet amcayla dönme imkanın olduğunda sakın kanma.

arabadaki o buz gibi havadan nefret ediyorum.
kıl_oluyom

Yaz günlerinde güneşin altında kalmış arabaya binmek hayatımızda farkında olmadan yaşadığımız işkencelerin belki de en mühim olanıdır. Kapıyı açtığınızda sıcak hava kütlesi vücudunuzu sarar. Daha içeri girmeden camları açarsınız ama fayda etmez. İçeri girdiğinizdeyse arabanın aşırı sıcak ve havasız ortamıyla karşılaşırsınız. Koltuğa yaslandığınız veya direksyonu tuttuğunuz an, kapatılalı daha çok uzun süre olmamış bir ütüye dokunma hissi sarar insanın içini. En sonunda tüm bunlara alışır ve yaşadığınız işkenceyi unutmaya başlarsınız ki o anda vücudunuzun açıkta kalmış herhangi bir uzvu emniyet kemerinin metal kısmına değer. Çok hızlı bir şekilde geri çekilseniz de duyduğunuz acı tüm yolculuk boyunca aklınızı meşgul etmeye yetecektir.
!baytar

Otel »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv