The Map of Happiness
Hollywood Yaramazları
hollywood yaramazlarını es geçmek elbette olmaz. çünkü bizim gibi barbielerle büyümüş kızlar için ideal ve zaten grubumuzun da en çok etkisi altında kaldığı bi çizgi filmdi. tabi bunda bütün elemanların güzel ve yakışıklı olmasının da (bikaç istisna hariç) payı büyük. bi grup zengin amerikan evladının maceralarını anlatan çizgi filmimizde her ortamda olduğu gibi iyi ve kötü karakterler vardı. kötü karakter bianca dupri, enfes bi hatundu, beline kadar siyah dalgalı saçlar, yeşil gözler, pembe kıyafetler falan baya kıskanırdım nitekim. sarışın bi hatun vardı ki adı lars mı neydi, tabi ortamın iyilik timsali meleği, işte bütün kızlar o olmak için can atardı. ama çoğunlukla saç rengine göre paylaşım olduğu için o ben olurdum. herkes tilt olurdu. aslında ben en çok bianca olmak isterdim. Bi kere demeye kalkmıştım, herkes serseriye bak lars olmuş daha ne istiyo allahtan belasını mı türü laflar etmişti. bu larsın bi sevgilisi falan vardı bütün bölümler bu ikisinin aşk yaşamları ve biankanın bu çocuğu kapmak için ne kötülükler yaptığını seyretmekle geçerdi. bunların yaşları baya küçüktü ama babaları saolsun hepsinin canavar gibi paraları vardı. ne doğru dürüst okula giderlerdi ne de bişey, varsa yoksa gırgır şamata.
schiverma

Evimiz Hollywoodta'nın çizgi film versiyonuydu. Okula gittikleri pek görülmeyen bu kişilerden erkek olanları surf yapar, kız olanlar da bütün gün güzellik salonlarından, süt banyolarından, kuaförden çıkmazdı, başka dertleri yoktu bunların. Nerden geliyo bu değirmenin suyu diye sormadan izlerdik o zamanlar.

Bianca (kötü olanı) ve Lars (ki Bianca kesinlikle daha güzeldi) sürekli rekabet içindeydi. Ama kaçınılmaz olarak Bianca sürekli kaybetmeye mahkumdu, tiyatro seçmesi mi var bacağı kırılırdı, güzellik yarışması mı var havuza düşer ıslanırdı biçare, sinir olurdum. Bianca'nın çirkef bi köpeği Lars'ın da uyuz bi kedisi vardı bunlar da sürekli kavga ederdi.

Laboratuvardan çıkmayıp sürekli buluşlar yapan, kızlar zeki erkeklerden hoşlanır felsefesiyle en fazla bi öpücük alabileceğini göremeyen fazla gelişmemiş mongol bi çocukla, dedikoduları okula anons ederek duyurmakla görevli switchboard mı ne denen kıza değinmeden edemeyeceğim.

Çok gerekli olmasa da izlendiğinde abur cubur yemiş etkisi bırakan garip bi çizgi filmdi işte...
FrEnZy

orjinal adı beverly hills teens idi. bi bölümde BHT1 plakasına sahip olabilmek için kapışmışlardı.
zzzink

Adamı komünist yapan bi çizgifimdi.
svirfnebli

Altından golf sopası yaptıracak kadar da görgüsüzlerdi.
Itch

Power Rangers »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv