The Map of Happiness
Kuruntu Ailesi
Gazanfer Özcan dizi boyunca panik halinde ordan oraya koşuşturup dururdu. Ailesi komşuları falanda eşlik ederdi onlara. Bölüm sonunda bütün yanlış anlaşılmalar çözüme kavuşur, bizde NEŞE İÇİNDE "Minareci Videola" yazısın görüp, reklamlar ve Mavi Ay'la devam ederdik yolumuza cuma akşamları.
Charlie Brown

Sünepe damadı doktor Tarık ve karı delisi Hatemi Bey bu dizideydi di mi?
sharp_shooter

Dizideki Hüsnübey amca hep sıkıntısından şişerdi ve ben hep merak ederdim insan nasıl şişebilir diye. Bu olayın farkına varmak için yaşın biraz ilerlemesi gerekiyormuş anladım ki. Emin olun gerçekten de insan sıkıntısından şişiyo. Hele de karşısında laftan anlamayan hödüğün biri ikide bir ekonomiyi kurtarmanın aslında çok basit bişey olduğunu söylediği zaman sadece şişmekle kalmıyor, patlıyor da.
aybasak

Kuruntu ailesi bence bir komedi dizisi değil kesinlikle bir gerilim dizisiydi. Dizi boyunca Hüsnü bey amcanın sakarlıkları yüzünden arapsaçına dönen senaryo sinirlerimi gererdi, fakat yine de seyrederdim neden bilmiyorum.
BaykaL

Tam bir aile şirketi dizisiydi. Gazanfer Özcan'ın karısı rolünü gerçek karısı, kızı rolünü gerçek kızı, damadı rolünü damadı vs. oynardı. Sonradan biryerlerde okuduğuma göre dizide kullanılan ev de kendi evleriymiş zaten.

- Teyze bi maniniz yoksa annemler bu akşam size gelmek istiyo.
- Yarın buyursunlar çocuğum. Bu akşam dizi çekicez.
rea

Yeniden Doğmak »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv