The Map of Happiness
Zamanda Yolculuk
Adamın biri zamanda yolculuk yapardı. Ama zamanda yolculuk yaparken başkalarının vücutlarında kendini bulurdu. Aynaya bakar ve kimin vücudunda olduğunu anlardı. Görevi o kişinin başına gelmiş kötü bir şeyi engelemek olurdu. Bunu da hologram bir arkadaşı söylerdi kendisine. Bu arkadaşının elinde acaip isimli bir bilgisayar olurdu. İkide bir ona vurur ve puro içerdi.
Skutluay

bu adamın her bölümde yerine geçtiği kişinin görevini yerine getirmek gibi bir misyonu vardı. bulunduğu zamandan kurtulması için bu görev tamamlanmalıydı. her bölümde başkalarının hayatlarını kurtarır, kadınları kendine aşık eder, evlilikleri kurtarır, eski dostları bir araya getirirdi. ama bir günden bir güne başkalarının namusuna yan gözle bakmadı. helal olsun. ayrıca "ben burada mutluyum. bu görevi de yapmıyayım. ölene kadar bu zamanda kalayım." dediği de görülmedi.
cenko

O dizinin adı 'Quantum Leap' idi. Sonradan üniversitede fizik dersi görünce öğrendik, Quantum neymiş, ne yaparmış diye. Öyle şeyler yapamayacağını öğrenince bozulmuştum ben.
TriggerX

Delikanli adamdı vesselam! Onca zamanda yolculuk yaptı, harama uçkur çözmedi. Zaman sana uymazsa sen zamana uy, demedi. Saygıyla anarım hatırladıkça!
forane

Piyango »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv