The Map of Happiness
Zengin ve Yoksul
Çocukken Rudi Cordeş'e aşıktım, ama ablam da ondan hoşlandığı için bana zorla "Rudi'yi sevemezsin, sen onun kardeşiyle (Nick Nolte) evleneceksin" diye kızardı. Ablamdan gizli gizli Rudi'ye (Peter Strauss) aşkım sürerdi. Hayatımın tek anlamı Zengin ve Yoksul'u izlemekti, sonra günün birinde Falkonetti denen kötü adam öldürdü Rudi'yi. Galiba ölümün ne büyük bir acı olduğunu ilk kez o zaman fark ettim.
bagheera

Peter Strauss'un saçlarına hastaydım. Öyle bir tarıyordu ki adam, arkadan bakıldığında hani tüm saçların kaynağı gibi gözüken girdap tadındaki bölge hiç belli olmuyordu. Aylarca aynanın karşısında, elimde küçük bir aynayla saçımın arkasını görerek onun gibi yapmaya çalışmıştım. Bazen tutardı, o gün kendimi çok mutlu hissederdim. Yıllar sonra anladım ki, belli bir uzunluğa gelmeden olmuyormuş.
sern

Falconetti Rudi'yi değil, kardeşini öldürmüştü (bıçaklan). Rudi dizinin sonunda Falconetti'yi halletmiş, kardeşinin sevgilisini de götürmüştü.
Indie

Falconetti Tom'u (Nick Nolte) öldürdüğünde milletçe yasa bürünmüştük, bir bayrakları yarıya indirmediğimiz kalmıştı. Konya'da yaşlı bir teyze Tom'un ruhuna mevlit okutmuştu. İnanmayan dönemin gazete arşivlerinden bulabilir.
rea

Zamanda Yolculuk »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv