The Map of Happiness
Tuvalet
Tuvalete girdiniz ama yanınıza okuyacak birşey almayı unutmuşsunuz.
Siz de deterjan kutularının arkasını okumaz mısınız? %5-15 anyonik madde nanyonik madde..

Çamaşır makinesine uzanabiliyorsanız program düğmeleriyle oynanır, kapağı açılır, kazanı döndürülür falan.
TSuBaSa

Okumazmıyım, okurum elbet. Eğer okumasaydım, o deterjanları el, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanır, hatta gözüme temas ettirirdim.
sharp_shooter

Fen lisesi sınavlarını olacağım yerin adı Enver sok. idi. Annem sordu, okul nerde biliyor musun? Ben de "Evet, Lever'in deposu var orda dedim." Bizdeki Viledanın üstünde yazıyodu.
H.G.

annemin klozete döktüğü madde sayesinde klozetteki suyun köpürmesini ve de tam o köpüğün ortasına işeyerek köpüğü daha bi coşturmayı!.. severim.
ZEROTH

İşerken sesin en az geldii noktaya işerim. Bu noktayı da uzun uğraşlar sonucu bulurum.
Phenomeno

Klozetteki köpüğü bozmamak için kenarlarına işerim. Bazen bozulur gibi olur ama yandan kayan köpükler orayı da doldurur.
Tu-Ma-Tu

Büyük oturuma girersin osurup çıkarsın.
Extremist

Alafrangayı sevmiyom çünkü oturduğun zaman makat çapı yeterince genişlemiyo... alaturka da yoruyo adamı... şöyle bebeklerin yeni yürümeye başladıkları zaman bindikleri bi araba var... ondan olsa keşke...
waq

Tuvaletlerde bazen koku gelmesin diye bi kapak oluyo. Kabız olduğum zaman şaheserim ona sığmıyo ve yarısı dışarıda kalıyo. İki saat su dök, parçala. O da olmadı al fırçayı bastır kafasına. Her seferinde o aleti icat edenin annesiyle akraba olurum.
mby

Birde eğer tuvalete kız arkadaşınızın falan evinde giriyorsanız (ki sadece acil durumlarda kullanın) çok dikkatli olmak lazım zira siz tuvalete girdikten sonra çıkartmış olacağınız büyük bir ''Bluk!'' sesi siz tuvaletten çıktıktan sonra pekçok şeyi değiştirmiş olabilir..

Aman dikkat derim..
Bart Simpson

Bekleme Salonları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv