The Map of Happiness
Fame
Ben çok küçükken vardı bu dizi. Konservatuar ya da şan okulu gibi bi yerde okuyan gençlerin hayatını anlatırdı. Dizinin asıl karakterleri dans bölümündeydi. Liroy vardı bi, zenci, fırlama biriydi. Başka pek kimseyi hatırlamıyorum. Ama şarkısı çok güzeldi:
Feeym!.. Ayvanaliiiv foreevır... dıdıdın... Feeym!..

Dizinin jeneriğinde oyuncular bu müzik eşliğinde dans ederlerdi.
gubik

Dizinin jeneriğinin sonunda bi herifle bi hatun aerobik giysileri ile havaya sıçrarlar ve en tepedeyken bacaklarını 180 derece açarlardı. Burada gizli gizli "şöhret basamaklarını tırmanmak istiyorsan aha işte bööle bacaklarını pergel gibi açman lazım" mesajı verilirdi, ya da bana öle gelirdi. Ben aynı hareketi denemeye kalktığımda bacaklarımı en fazla 60 derece açabilmiş, üstelik pantolonumu apışarasından yırtmıştım. Şöhret kapıları da böylece suratıma kapanmıştı.
ARBALEST

Hayatımın dizisiydi. Hep öyle bir okulda okumanın harika birşey olacağını düşünürdüm. Onlara nasıl da özenirdim! Düşünsenize bütün gün şarkı söyleyip dans ediyosunuz. Okul kafeteryasında, koridorlarda, neresi olursa olsun farketmezdi, coşup eğlenirlerdi. Leroy'dan başka Coco vardı, sonra çellist bir kız vardı, ismini anımsayamadım. Çok sert bi bayan hocaları vardı, bunları zorlayıp dururdu. Hey gidi hey, ne güzel günlerdi.
snowball

peki dizideki tombul, kısa boylu, başta dışlanıp sonradan sevilen, saçlarının bir kısmını genellikle tepesinde toplayan, sanırım şan bölümünde okuyan kırmızı yanaklı kızı hatırlıyor musunuz? janet jackson'dııııı!!
marmy

müzik hocası bay şorofski vardı, ak sakallı dede misali. brunoya az çektirmemişti hani. sonra edebiyat hocası bayan elizabeth bişey vardı da okumayı öğrenmesinde liroya yardım etmişti, dizide aklın ve mantığın sesi rolünde bi teyzemizdi.
höftelemeye

eşofman üstüne şort giyme alışkanlığını türkiye'ye tanıtan eleman bu dizideki clerence seadorf kılıklı liroy'dur.
methadras

Kökler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv