The Map of Happiness
Çocuklarla Evlilik
Aile tam bir "redneck" ailesi. Hepsi çulsuz, hiç biri bir baltaya sap değil, ne vergi veriyorlar, ne fatura ödüyorlar ve bunlarla övünüyorlar. O komşularla birbirlerine harika laf sokuyorlar. Kız da tam aptal sarışın, kendi kendine konuştuğunda manyak espriler çıkıyor. Oğlan desen, abaza mıdır, kaşar mıdır belli değil, bir bölüm öyle bir bölüm böyle. Tek kıllandığım olay Yedi dedikleri velet. Nereden çıktıysa (sonradan doğdu desem ilk yedi yılını niye görmedik?)... Bir esprisi falan da yok iyi mi.
Aytuğ

Kaybedenlerin dizisi. Ama aslında kazandığını zannedenlere "Hastir lan kazandığın şeye bak." diyen mükemmel dizi. Hala bayıla bayıla seyrediyom, sonrada oh olsun diyom kazandıklarıyla övünen saçma çoğunluğa; hayatta bi kere bile al bundy gibi oturup, elini kemerinden içeri atıp hayatın gelmişine geçmişine sövemiycekler.
Lord Drake

Dizide Al Bundy hiç bir zaman kaybetmezdi. Çünkü kaybedecek bir şeyi yoktu. İşte ben bunu severdim.
Skutluay

Hay Amerikanın ayakkabı satarak bile müstakil evde oturan loser'larını seveyim.
scooter

Dizide bazen benim bile taytlı karısına gözüm kayardı. Ama Al Bundy birkaç istisna dışında gaza gelmemiş, prensiplerinden vazgeçmemiştir. Bu yönüyle de hatırlanması gerekir.
mmmm

Yedi aslında Peggy'nin erkek kardeşinin çocuğuydu. Yedinci çocukları olduğu için adını yedi koymuşlardı. Bunların yanına terkedip gitmişlerdi. Zaten yedi pek tutmadı bi kaç bölüm sonra çıkardılar.

Karşı komşuları vardı yuppileri temsil eden Marcy ve Steve, komiklerdi. Sonra Steve diziden ayrıldı yerine Jefferson diye bi herif getirdiler ama benim zannımca olmadı.

Bu arada bizim nesilden olup ta Al'ın kızı Kelly ile ilgili fantazi kurmayan er kişinin testesteron oranında şüphe duyarım hani.
maze

Patron Kim »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv