The Map of Happiness
Thunder Cats
Ya tam olarak görevleri neydi hatırlayamıyorum ama kedigillerdendi hepsi. Layno (nasıl yazıldıgını bilmiyorum) liderleriydi. Panthero, Chitara falan vardı, güzeldi, bilgisayarda oyununu bile oynamışlığım vardı. En çok Çhitara'yı severdim, psikopat koşardı; ne de olsa çita tabi.
passport

Bu Layno denen dümbüğün bi kılınçı vardı. Ne zaman dötü tutuşsa "Tandır Tandırrrr Tandırrkeeettsss" der, bitirişinde de "HOOO" diye anırırdı. Böyle olurken kılınçı uzardı adamın ya. Ve de kendi örgütlerinin logosu gökyüzüne betmenvari bi şekilde yükselir, bunu gören kanka takımı da "Hah bu herif bi rahat durmuyo harbiden de." diye söylenerekten sinyalin verildiği bölgeye ulaşırlar Layno'yu 5'e 1 kalmaktan kurtarırlardı. Bi kere betmen kopyası bu biiiiir. himen'den arak var bu ikiiiii. ulan madem kılıç yaptınız bu "Abi imdat" demek için değil de etraftaki rakiplere bi ipnelik yapmak için kullanılsa daa iyi olmaz mıydı bu üüüüç.
Damaged

Hepsinin adı bi kedigilden türemişti. Lionel asil kan taşıyordu ve liderdi. Diğerleri bi nevi onu krallık için yetiştiren özel birlikti. Aslında en esaslı güç Tigra'daydı, dilediğinde kaybolabilirdi. Çitara dişiydi ve akla ziyan hızlı koşardı. Pantera hem bilge hem de inanılmaz güçlüydü. Düşmanları mumbraydı ve kendisi mumyaydı. 3 adet hayvan bozması yardımcısı vardı.

Çizgi filmin en baba sahnesi her seferinde Lionel'ın "The eyes of thundera" adlı kılıcını çekip "Gimme side beyond side" diyerek başı dertte olan thundercat'i evrenin öbür ucunda da olsa görebilmesi ve "thunder. thunder. thundercat. HOOOOOOOOOOO" diyerek kılıcın gücünü ortaya çıkarmasıydı.
Dr.Strangelove

Bu çizgi filmi hiç ingilizce seyretmedim, ama tahminen o dediği "gimme side beyond side" değil, "gimme sight beyond sight" olsa gerek. Ne de olsa adam bişeyler görmeye çalışıyo, ilk dediğimiz ise yaklaşık "o yana da dönder sar beni, bu yana da dönder sar beni" anlamına geliyo...
galiba...
Grandus_Malafatus

Şu "tandır tandır tandırkeeets!" ritüeli bana hep "ha ha hapşuuu!" yu çağrıştırmıştır.
duncan idaho

çitaranın hastasıydım. seviştiğimi falan hayal ederdim sapık çocuk aklımla, siyah beneklerini öperdim.
Yiit

Hollywood Yaramazları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv