The Map of Happiness
Bu Dünyanın Dışından
Zamanı durdurabilme fantezilerimin kaynağıydı. Sarışın bi kız vardı, babası uzaylı, bi doğumgününde buna zamanı durdurabilme yeteneğini hediye ediyodu, kız da sonraki bölümlerde habire zamanı durduyodu. O zamanlar küçüktüm, en çok sınavlar ya da sözlüler esnasında zamanı durdurmasına biterdim, şimdi büyüdüm; öyle bi yeteneğim olsa zaten benim sınavla sözlüyle işim ne aabi diye düşünüyom kendi kendime.
witchie

ıvy idi o kızın adı ve iki elinin işaret parmaklarını birbirine değdirerek durduruyordu zamanı. çok denedim olmadı.
klytaimestra

Dizinin jeneriğinde kız üzerinde boya kutusu olan bir merdivene çarpıyordu, kutu devrilirken zamanı durduruyordu. O zamanlar hep merak ederdim; peki zamanı tekrar eski haline döndürdüğünde havada kalan ve heryere dökülecek olan boyaları napacaktı bu şirin kızımız?
obiwan

Doğum gününde babası buna istediği bi züppeer gücü verecekti de bu da teker teker onları denemişti. Ulan heywan herif maadem süper güç verebiliyon hepsini versene ne esirgiyon kızından diye çok hayıflanmışımdır babasına.
Selimse

Abi Ivy zamanı durdunduğunda kendisi ve dokunduğu şeyler hareket edebiliyordu. Ne bileyim boya yere dökülmeden yere gaste yayar dimi ama.
Belgorth

abi leğen koyar. şöyle büyükçe bi tane. boya onun içine dökülür, sonra tekrar kutuya koyar. di mi yaw.
keremkaramel

Sıçrar abicim sıçrar. Leğen çözüm değil. Çıkmaz bide lekesi.
caponsever

şöle büyüünden bi naylon torba alırsın, havadaki boyayı da kutusunu da içine alcak şekilde tutarsın. soona devam ettir zamanı, akabinde torbanın aazını kapatıp poşet içine dolmuş olan boyayla kutuyu bırak kapı önüne. mis gibi. pırıl pırıl.
kızıl sakal

koskoca torbayı tutarken zamanı nası tekrar işletcen.
jitter

Ben küçükken resim çekinirken bu zamanı durdurma hareketini yapardım. Kendimce durdururdum zamanı.

Bu arada zamanı durdurma yeteneğim olsaydı evin temiz olması için boyaya kafayı takacak kadar manyak olmazdım. Bir evim bile olmaz , hergün 5 yıldızlı otelde kalırım. Durdurur uyur, sonra 24 saat yaşardım günü Allahıma.
Skutluay

abicim adamın dediği gibi büüüyüüükce bi torba alırsın geçirirsin boyanın ve kutunun etrafından sona bağlarsın sıkıca üstten, bıraktınmı öölece asılı kalır dimi yani nasıl olsa zaman duruyor. ondan sonra hiiç bi şeycik olmaz.
a_man

Kıza bu süper gücü bahşeden babasının dizideki görsel temsili renkli ışık saçan bi fanustan ibaretti.
duncan idaho

Fanus değildi yaa...
Dün gece düşündüm, o, 45 derecelik açıyla konumlandırılmış, kristal görünümlü cam bir dikdörtgenler prizmasıydı. Tam ortasından açılıyodu; babası ööle konuşuyodu.
CALIBRA

hatta babası arada bir kızına su falan fışkırtarak sulu eşek şakası da yapabiliyodu bu prizma vasıtasıyla. kız da her defasında bu numarayı yiyodu..
Suyu_Arayan_Adam

Monsters »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv