The Map of Happiness
Artizler
ulan her yerde artizlik yapmaya meyilli bi gençlik çıktı ortaya. vapurda koşar adımlarla madalya verilcekmiş gibi en önde balkona çıkıp, yeni bi malboro paketi açarak ayağını trabzanların dibine dayayarak tüttürmeye başlayanlar bunların sadece küçük bi örneği.
Suyu_Arayan_Adam

Yürüyen merdivenlerden koşar adımlarla çıkan artizlere sesleniyorum. En çokta metroda yapıyosunuz. Dövücem birinizi.
Capche

metroda yürüyen merdivenlerin yanındaki kötürüm merdivenlerden yani hareketsiz merdivenlerden koşa koşa çıkıp ben sportmen bi artizim ayağına yatanlar var ben de onlara kılım iyi mi?
enigma

ben de metrodaki yürüyen merdivenlerin sol tarafında mal gibi duran tiplere kıl oluyorum. durucaksan sağda yürüyceksen solda, basit...
kunta_kinte

Baba acelem varsa koşarak çıkarım. Size ne yahu. Artizlikle ne alakası var?
R.Akan

İki tip insan vardır; artizler ve artizlere sinir olanlar. Artizlik insanın doğasında vardır, biraz neşelendikmi ya da hoşumuza giden gururumuzu okşayan birşeyler oldumu başlarız havalara girmeye ta ki biri bizi kendimize getirinceye kadar. Bu hoş görülmesi gereken bir durumdur. Ancak bazıları işin dozunu kaçırıp başkalarını hor görmeyi artizlik zannederler. Bu artizlik değil düpedüz puştluktur. Puştluğun ise hoşgörülür veyahut affedilir yanı yoktur. Yürüyen merdivenlerden hızla çıkmış, yok efendim yürüyen merdiven yerine normal merdiven kullanmış bunlar önemli değil puştluk bunun neresinde? Canın çekiyorsa sende yap, yapamıyorsan da kıskanma milleti. Bırak gençler istediği gibi çıksın merdivenleri. Ona buna artiz demek karı milletinin hoşlanmadığı karıya kompleksli demesiyle birdir. Ayıptır, günahtır. O artizse sen de ol. Biraz farklı biraz kendine güvenli oldumu hemen işkillenip artiz diyeceğine sen de güven kendine. Hadi bakiyiim, sen de yaparsın aslanım benim. Hadi koçum göreyim seni.
enşaşkın

"Artizlik yapma lan!" diyen kişi bilin ki başlı başına bi artizdir.
XeXeX

Metroda koşarım. Hem de hep. Yürümeyen merdivenden de koşarım. Acelem olmasa da koşarım. Koşmayı seviyorum belki metroda, havasından mıdır nedir. Gel kardeşim, gel de döv artiz diye. Metroda koşan gençliği sizin yumruklarınız incitemez. Heyt be!
solitude

İnanamayanlar, İnandırmayanlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv