The Map of Happiness
Charles İş Başında
Ezikti Charles. Evde besleme gibi yaşıyodu. Evin küçük çocuğu şişko amerikan bebesi idi, dedesi de generalmiydi amiralmiydi bi halttı...
BLACKBASICS

Bilmem anımsar mısınız ama Çarls'ın ilk zamanlarında -üniversiteyi yeni kazandığı(!)yıl- yanında oturduu aile başkaydı. Ve fekat günün birinde dizinin yapımcısı ani bi kararla koca aileyi Çarls uğruna harcayıverdi. Onları, taşınma süsü vererek yok etti ve yerine o kısa boylu ama güzel kızın da mensubu olduu babasız ama dedeli yeni aileyi getiriverdi. Eeee şov biznıs bu naaparsınız?? Hatta sonradan bi de Çarls'ın annesi ortaya çıktı ve o muhitte bi pizzacı açtı, ve fekat nedense Çarls'a 'Oolum, bak artık kurulu düzenimiz var, gel benle otur sürünme el kapılarında' demedi, diyemedi; dedirtmediler!!
hulusi

Giyim tarzı olarak insanlardan nefret etmem bu dizi ile başlamıştı. 80'lerdeki o mavi pantolon üstü hawai gömlek, pimapenvari güneş gözlüğü felan...
WildStuff

Charles'ın annesi gerçek hayatta John Travolta'nın annesiydi, ya da Amerika Birleşik Devletleri'nde Travolta soyadlı bir aile daha var. Bilmiyorum, sarı sayfalara bakmadım.
chilly

charles'ın sürekli arkadaşlarıyla takıldığı bi mekan vardı, kameranın karşısındaki kapıdan büyük bi heyecanla girer, gelip kameranın dibindeki masaya çökerlerdi, nası oluyosa o masa da hep boş olurdu.

bi de evin girişinde hemen sağda bi gömme dolap vardı, buraya habire birileri saklanır, sona da armut gibi yakalanırdı.
indybaba

badi vardı charles'ın kankası. bu badi her dizide bi salaklık yapar ya peşinde koştuğu sarışın kızdan tokat yer veyahut charles'ın başına iş açardı. hiç zil çalmazdı bu lavuk çat kapıyı açar içeri girerdi. sen mi geldin badi derlerdi.
alaluna

Cosby Ailesi »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv