The Map of Happiness
Still Loving You
Belli bir yaş aralığındaki arkadaşlardan bu parçayı bilmeyenine rastlamak söz konusu değildir sanırım. Diskolarda da çaldı, radyo(lar)da da, televizyonda da... Hemde az buz değil baya bi süre çalındı, ne insanlar bıktı dinlemekten ne onlar bıktı çalmaktan senelerce...

Kız arkadaşından yana dertli olanlar hemen anlaşılırdı bu parça sayesinde, bi nevi dedektör gibi bişeydi. O neşeli canlı adam bu parça başlayınca gitmiş başka biri gelmiştir adeta. Bi bakarsın yakmış sigarasını, başka alemlere kaymış, verem olayım da kurtulayım şeklinde sigarasından acayip derinlikte dumanlar çekiyo bünyeye. Ne slow danslar edilmiştir kimbilir o parçayla, ne sözler verilmiştir, dünyanın en mutlu çifti olunacaktır... Bak şimdi yaktım sigarayı bende.
Karakancalos

Şarkının sonlarına doğru bir yerde 'sitil laving yu beybeeeaaaaa' diye sanki arabeskçi abilerimize özenti, şööle genizden bir haykırış vardır. işte o anda 'hakkatten yaa, adamın ciğeri yanmış' der insan içinden.
Queenias

Tam kantin şarkısıdır. Dersden çıkmış romantik beyinler üstünde inanılmaz etkileri vardır. Şarkı çalmaya başladığında kantindeki gürültülü konuşmalar kendini uzaklara bakan dalmış elemanlara bırakır. Şarkının bitişinde ise bu elemanlar genelde acı bir iç çekişi arkasından hiç bir şey olmamış edasıyla abuk bir espri yaparak ortama geri dönerler.
katalan

Güven bu bizim şarkımızdı di mi... Sahi eşin nasıl?
RedHead

Hotel California »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv