The Map of Happiness
Sarhoş Adam
sarhoş adam (üstün asutay) sallana sallana arabasına gidiyordur. iki kişi onu görür ve aralarında ama bu sarhooş, hem de arabaya biniyooo diyaloğu geçer ama vatandaşlık görevlerini yapmazlar. sarhoş adam arabasına biner ve duvara toslar. ben dememiş miydim der adamlardan biri. ve o an o ses duyulur. "ama engel olmadınız" (gibi birşey.)

birden bire vıcı vıcı sesleri eşliğinde hızla geçmişe döneriz ve sarhoş adamı gören o iki vatandaş sarhoş adamın arabasına binmesini engelleyerek doğru olanı yaparlar. evet.
cemabi

Bu parodilerden birinde sarhoş adamımız tek enstrumanlı elektronik müzik eşliğinde arabasına iki eli havada adeta dans ederek yaklaşır. Arabasını çalıştırdığı gibi ön tarafını çakar. İlk tepkisi "Vay be! Arka tarafı vurduk." olur. Biz buradan herifin önünü ve arkasını ayırt edemeyecek kadar sarhoş olduğunu annarız. Tekrar hamle yaptığı sırada sağduyulu bir vatandaş tarafından durdurulur. Vatandaş bu haliyle araba kullanamayacağını söyler şoföre. Sinirlenen sarhoş şoför "Siz kimjiniz? Trafik polisi mijiniz?" diyerekten vatandaşın kendisine hiçbir yaptırım gücü olamayacağını ifade eder. "Hayır! Sadece çevresinden sorumlu bir vatandaş." cevabını alınca ve bir dizi uyarıcı sözleri duyunca utanan şoförümüz her ne kadar önünü ve arkasını ayırt edemese bile yaptığı hatayı annamayacak kadar da hödük olmadığını gösterir bize, ve bi taksiye atlayıp gider.
Dj & Fibon

Gürültülü Apartman »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv