The Map of Happiness
Ucundan Ver, Dibinde Bırak'çılar
Kantinlerin olduğu her mekanda bulunurlar. Elinizde gofret veya kola gördüklerinde suratlarında "Bittin olm sen!" şeklinde bi sırıtma ile size yaklaşmaya başlarlar. Artık kaçış yoktur. Duruma göre "Aaah, canım arkadaşım." şeklinde yavşamalarına tanık olabilirsiniz. Bazen işi ileri götürüp hamburgerinizi bile yemeye kalkar ve hatta yerler.
samsonite

arkadaşlar otlanmak en tabii hakkınız. fakat işin b.kunu çıkarmayın. bizi yiyeceğimizin içine tükürmek zorunda bırakmayın. haa yapamazsın dersen denemesi bedava derim. ama buna ne gerek var demi? hepimiz kardeş değil miyiz?
themegadon

Bazı otlakçılar öle oluyo ki zaten otlakçılığı sanat haline geitirip usta olmuşlar. Mesela sizden bilmem kaçıncı kez bişey istiyo, siz de en sonunda vermiyonuz tabi, bu sefer "tamam öle olsun" diyo falan. Baktınız herif posta koyuyo size hadi diyonuz bu da tamam. "tamam ölesine söylemiştim zaten" gibi kırılmış havalarında ısrar ediyonuz ama herif nuh diyo peygamber demiyo. En sonunda noluyo herif bi şekil yapıp ne var ne yok hepsini yiyo, üstüne üstlük siz kendinizi suçlu hissediyonuz. Bundan sonra herif ne zaman bişey istese tıpış tıpış gidip kendinize başka bişey alacaksınız. Ben de bu yavşaklardanım ordan biliyom.
deniz229

Elinizde cola ayran gibi içecekler varsa ve karşınızdaki hamburger türü yemeklerden yiyorsa, hele ellerinde içecekleri yoksa; "ıııı boğazımda kaldı öhöhöö" gibi tripler atarak sormadan elinizden kaparlar colanızı ve içerler.
MKwashere

colasından içilip, hamburgerinden ısırılıp, dondurmasından yalandıktan sonra piskopatlığı yüzünden kalanını bitiremeyen, yere düşürmüş numarası yapan ya da çaktırmadan atmaya çalışan, bu durumda içi kan ağlasa da arkadaştır, ayıptır, adım pintiye çıkar diye bi şey diyemeyen bi tek ben miyim? yaw hastayım işte içmeyin, ısırmayın, yalamayın; üzmeyin beni ve benim gibi bünyeleri.
LoLa

Artizler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv