The Map of Happiness
Gece Cimnastiği
ilk özel televizyon star'ın hediyesiydi yasemin. gece jimnastiği miydi neydi programın adı hatırlayamadım, tabii saat 12'den sonra kimsenin kalkıp jimnastik yapmayacağı gibi, o figürlerle birşeyin yapılacağı da yoktu zaten. yayınlanan tek erotik eğlence (spor da diyenler var) olduğu için abazaların favorisi olmuştu. bir de muziği vardı dıt dıt dıııt dııııt, yani öyle birşeydi işte. tek hatırladığım kameranın yasemin'in (yasemin diyorum ama tanışıklığım yok, eğer kızıyorsa mail atsın.) hassas bölgelerinde gezinip durduğuydu. bla bla bla...
masala

Bi kere gece jimnatiği Yasemin'den önce vardı. Asıl adı da Aerobicis gibi bişeydi. 4-5 tane mayolu kız harbici aerobik benzeri hareketler yapardı ama kameraman sapıktı işte, hep o bölgeleri çekerdi :)
Olmec

Kameranın popoda mı göğüste mi olduunu ancak kamera zoom out yaptıktan sonra anlayabilirdim. Sonra sıkıldım aptal yerine konmaktan. Bıraktım.
ARBALEST

tamam herşey güzel, kamera tam istediğim yerlere zoom yapıyo, yasemin harika. gel gör ki stüdyo nası tozluysa yasemin'in ayaklarının altı simsiyah. keyif meyif kalmıyo tabi bende. siz siz olun çorapsız gezen bi sevgiliniz varsa çekinmeyin terkedin onu, hayatta aşktan daha önemli şeyler var sonuçta...
tandy_let_run

Bu Yasemin abla bir gece Cem Özer’in şovuna çıkmıştı. Adam "aerobik diil o, sex şov" falan diye sıkıştırınca Yasemin ağlamaya başlamıştı. Ve o andan itibaren programın sonuna kadar, ve hatta bittikten sonra sahne arkasında ağlamaya devam etti. Öbür konuklar başta moral verdi, sonra normal normal sohbet etti bu ağlarken. Hiç böyle birşey görmemiştim, şaşkınım hala.
Bono

Alacakaranlık Kuşağı »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv