The Map of Happiness
Yürüyen Merdiven
yürüyen merdiven yukarı dooru çıkarken aynanda basamakları çıkmak da ne oluyor?
Gianluca

yürüyen merdiven yukarı çıkarken aşağı inmeye çalışan çocuklara kızanlara çok kızarım.
Ziban

çocukken yürüyen merdivenin yanındaki plastik tutamağı sıkıca tutup merdiveni durdurmak isterdim ama şimdiye kadar başarılı olamadım.
RUN_CD

yürüyen merdiven biterken kıllanırsın , ötesine adım atarken hep bir tedirginlik olur. Ya adımı geç atarsan diye düşünürsün acaba takılırmıyım.
Skutluay

Ulan ne zaman yürüyen merdivene binsem arkadaşlardan birisi elektrikler kesilince Temel'in 2 saat yürüyen merdivenlerde mahsur kaldığı esprisini gündeme getirir.
LIGHTNING

Merdiven yukarı çıkarken, çıkış hızıyla aynı orantıda aşağı doğru yürüyüp olduğu yerde moonwalk yaptığını zannederek sırıtanlara yan gözle bi iki saniye bakar, sonra kafamı çevirir yoluma devam ederim.
CannyBoy

Bazen bi tırnağınız kırılmıştır, ya da azcık yemişsinizdir ve yamuk yumuk bir hal almıştır. İşte o tırnak tam yürüyen merdivenin üstündeyken aklınıza gelir ve tırnağınızı tutunduğunuz bölümün altında ki hareketsiz yere koyarsınız ve tırnagı güzel bi törpülersiniz. O an yapmasanız da muhtemelen birkaç dk. sonra o tırnağı ağzınıza götürür bir de ıslatırsınız. Operasyon bitmiştir.
FEFE

çoğu zaman yürüyen merdivene biner binmez elimi de yandaki siyah lastiklere koyarım. ama bazen lastikler merdiven kadar hızlı hareket etmez ama ben tüm yolculuğu elimi lastiklerden kaldırmadan tamamlamaya çalışırım. elim baya arkaya gider, salak bir şekil alır vücudum ama indikten sonraki o zafer bana yeter...
sofuxingwhat

Merdivene bindiğin anda bir ayağınla diğeri ayrı ayrı basamaklarda olursa bikaç saniye sonra basamaklar arası yükseklik olur ve sen garip bi şekil alırsın.
Pablo Honey

Küçükken annemin beni yürüyen merdivenle korkutması hala aklımdadır. Çok yaramazlık yaparsam eğer yürüyen merdivende son basamağı kaçırır ve arasında sıkışıp ölürmüşüm. Nasıl fantaziler bunlar ama yemiştim ufaklık zamanlarımda.
Dark_Thorn

Hani bol hareketli aksiyonu yüksek filmlerde hep bi yürüyen merdiven sahnesi olur: Hırsız veya katil veya harhangi bi lavuk kaçar ve biri onu kovalarken yürüme hareketinin gerçekleştiği merdivende bulunan kişi ve kurumları sağa sola itip, yara yara milleti sollar! Ulen hep hayal ettim, bakalım bi gün yapıcam cesaretimi toplayıp bi kek daha bulursam.
insanoglu

Akmerkez'deki merdivenlerin üstünde aynalar var di mi? Ordan kendinize mutlaka bakıyosunuz di mi? Çok garip bi açı, hiçbiyerde yakalayamazsın, tepeden gözüküyo insan.
Pablo Honey

büyük alışveriş merkezlerinde aşaa inmek için o kadar yürüyüp yukarı çıkan merdivene geldiğimi farkettiğimde hiç bişi olmamış gibi yapıp bi tur daha atarım
devoz

Bir kat bitti diğer kata çıkacaksın. Seni oraya getiren merdivenin devamı olduğunu sandığın hemen oradaki merdiven kesinlikle yukarı çıkmıyor aşağı iniyordur. Bir kat daha çıkmak için mutlaka yarım şeref turu atıp, orada bulunan vitrinlerin önünden geçeceksin ve karşı taraftaki yukarı çıkan merdivene gideceksin.
KriKri

merdivenin sonunda adımını atarsın ya zemine, ben öyle yapmam. ayaklarımı yanyana getirir, uçlarını kaldırırım. sonra tam sonuna gelince de uçlarını basar arkalarını kaldırırım. bir iki saniye öyle durduktan sonra yoluma devam ederim.
alaaddin

nedense yürüyen merdivende eğlenme moduna geçer halkımız. erken yaşta giderilmemiş lunapark özlemidir belki. ya da kamuya açık mekanlarda genelde adam yerine konmadığımız için bu minik lüksten faydalanıyor olmanın şevkidir yüzlerde rastlanan.
paratoner

Metrodaki merdivene binince yanda normal merdivenden çıkan kişilere bakarım. Kim önce geçecek diye. Genelde hep kazanırım.
osahin

Yürüyen merdiven dururken normal merdivenden hızla çıkıp yürüyen merdivendekilere hava yaptığını sananlar vardır onların hali çok komiğime gitmiştir...
ZamaZingo

Bir elimi yandaki siyah banta koyarım çarçabuk. Sonra parmaklarımı ayak gibi yapıp o bantın üzerinde pıt pıt pıt pıt adımlar atarım parmacıklarımla.
kook

Küçüktüm Akmerkezde merdivenlere inmeden ayakkabılarımla oradaki kırmızı düğmeye vurup hemen merdivene atlardım. Merdiven aniden durunca herkes arkasına dönerdi hakeza bende dönerdim, yukarı bakıp cık cık edip sonra yürüye yürüye inerdi insanoğlu. Çok eğlenceliydi ama bir gün bir kadın aniden merdiven durunca düştü. Ben de bir daha yapmadım.
Jackwalsh

Umumi Tuvaletler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv