The Map of Happiness
Şahin
Kara Şimşek'e rakip olarak TRT ekranlarına geldiydi. Motosiklet versiyonuydu. Üstelik bunun silahları da vardı. Kit'den daha fazla severdim. Başında da şööle bişi vardı: 'Bu gencin adı Jessie Mac. Görev sırasında yaralanan eski bir polis memuru. Şimdiyse güvenlik örgütünün en gizli işlerde görevlendirdiği, bir numaralı vurucu gücü. Saate 500 km.ye varan hızı ve müthiş silahlarla donatılmış motorsikletiyle, şehirde bela avcılığı yapmakta. Bu sırrı tek bir kişi biliyor: Federal ajan Norman Tuttle... O Şahin' dir!..' Hehehehe!
iRonnie

Kara Şimşek'e rakip olarak çıkmamıştır. Kara Şimşek bitince, TRT yönetimi teknolojiden mahrum kalmayalım diye bu diziyi sürmüştü yayına. Sağolsunlar.
peace

berbattı
Dr.Strangelove

Şahin Kara Şimşek'e hiçbir zaman rakip olmadı, olamaz. Şahin'in sürücüsü, Maykıl'ın karizmasının altında sinek gibi ezilmeye mahkumdu her zaman. Ayrıca Maykıl Kitt ile konuşuyor, dertleşiyor, oynuyor, abaza muhabbeti bile yapıyordu. Eğer dizi Türkiye'de çekilmiş olsaydı muhtemelen altılıyı yatırmaya da gönderirdi Kitt'i. Şahin adlı ucubeyi ve onun şabalak sürücüsünü Michael ve ekürisi Kitt ile kıyaslama cüretini gösteren şuursuz insanları buradan kınıyorum.
ARBALEST

Sahibinin kıçını tanıyan bi alarm sistemi vardı, başkası binince onu havaya fırlatıyordu. Aklımda kalan tek sahnesi budur.
userid

Aslan Adam Vincent »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv