The Map of Happiness
Tutti Frutti
Halk arasında Tuti Çürütti, Tutti Yürütti falan gibi de anılır.

Üff ne masumane eğlenceydi be. Yarışmacı geyik olsun diye malak soruları cevaplar, bilemiyince striptiz yapardı, puan toplardı. Asıl olayı ÇinÇin kızlardır, ülke puanı kızları hikayedir. Off bi şeftali vardır, hastasıyım onun Anjelik mi nedir adı.

Suppe Supper Yurrup, Suppe Supper Yurrup, Suppe Supper Yurrup, ÇİNÇİN!
WeaponX

Anjelik bi kerem şeftali değil muzdu. Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim. Bu arada Anjelik her yarışmada soyulurdu, diğer garibanlar öööle bakarlardı.
siskebap

Fıkrası da çıkmıştır. Beş parmak vardır ya hani, çocuklara yapılır, hani parmaklar her seferinde avuç içine kırılır:
Bu geldi, bu yedi, bu baktı, bu tutti, buda furutti...
astaldo

Hugo'dan nefret ettiğim kadar çok az insandan nefret ettim. Pislik suratı, gereksiz geyikleri ve iğrenç esprileri delirtirdi beni. Belki de kıskanırdım.

O toparlak suratlı adamı da kıskanırdık. Hani kızların kopçalarını açmakla görevliydi. Ulan bundan daha fazla sütyenle haşır neşir adam yoktur ha! geyiklerine girerdik grup olarak. Mandalinanın hastasıydık.
zuxxi

Bi kere yarışmaya Almanya adına bi türk kızı katılmıştı da müthiş medyamız bunu bile gururla gazete manşetlerine taşımıştı.
goner

hostesleri atlamayalım lütfennnn.

monique: esas kız. tutti'nin belki bütün bölümlerini izledim, onun kadar harikasını görmedim. hatta programın ilk başladığı sıra hürriyetin pazar ekinde göğüsleri açık bir resmini bulmuş ve özenle saklamıştım. salak sarışın rolündeydi.

nora: puan durumunu hatırlatan ve bende her zaman için "pek hanım bir kız burda ne işi var" fikri uyandıran hatun kişi. çok güzel gözleri vardı ama burnu biraz iriydi ve namuslu giyinirdi. bu kızla evlenebilirdim mesela (ohhaa be.)

tatiana: heralde zayıf-sarışın-kalkık burunlu avrupalı kadınlardan bıkan erkeklere yönelik bir hareketti. macar katanası gibi bişeydi. esmer, şişko, fettan bi hatundu. hugoyla sık sık kavga eder gibi takılırlardı. esas görevi rulet oyunu için fiş getirmekti. hiç işim olmaz bu tiple. valla adamı donunda sallar.
e-mosh

Programın sonlarına doğru ekranın altında Almanya'da bulunan bir adresin belirmesinden Hugo'nun programa katılmak için nasıl başvuru yapılacağını anlattığını fark ederdik. Lakin dublaj ziyadesiyle farklıydı. Hugo'yu seslendiren kişi bu sıralarda alakasız şeyler söylerdi. Bir keresinde "Show TV çok düzenli süper bir kuruluştur" gibisinden birşeyler söylediğinin canlı şahidiyim.
karga

Bu hugo bide piyanonun başına geçip beatles şarkıları vs. çalıp söylerdi. Nasıl bir sunucu profilidir o yaa? Tutti Frutti lan bu!
Yiit

Gece Cimnastiği »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv