The Map of Happiness
Mağaza Kabinleri
En nefret ettiğim olay kot pantolon falan denemektir. Kabin dar, her an bi gerzek pardeyi açabilir ve sizi rezil edebilir. Üstelik o kabindeki aynalardan hep kıllanmışımdır ben. Ya patron sapıksa, aynanın arkasında gizli bi oda varsa, eleman bizi ordan izliyosa? Genelde aynaya dooru domalmadan giyinirim ama bu seferde pardeye doğru domalıyosun o da sakat! Yok yok en iyisi evde deneyip olmazsa değiştirmek. Hatunlar mayo deniyo orda ne cesaret!

Bi de kot denerken hep paçası uzun gelir, paçalar yere sürte sürte mağazada salak salak dolanırsın öyle...
TSuBaSa

Ayakkabıyı çıkartırsın ama yer temiz mi? Hem dolu olduğunu göstermek için ayakkabının tekini perdenin altından dışarı uzatmak ne kadar mantıklı? Kilitli olanlar var. Oh ne rahat istersen işe kimse göremez bile.
aLha

O mağaza kabinlerinin perdeleri de bir şekil olur sağdan kapatırsın sol taraf açılır, soldan kapatırsın sağ taraf açılır.
GaReZ

İliklenmeyen düğmeler veya dar geldiği için dışarı çıkamamaktan dolayı tezgahtara (özellikle de kalabalıkta çok zordur) perde ile kabin aralığından sadece kelleyi çıkararak "hişşt" diye seslenmek az da olsa var olan karizmayı büsbütün dağıtmaktadır.
PiratefreE

Kıyafeti giydikten sonra insan içine çıkmak yürek ister. Kabindeki aynaya bakarsın, ulan maymun gibisin. Hemen çıkarıp, geldiğin kıyafeti döşenirsin üstüne. Yeni kıyafetle çıkmanı bekleyen anne-arkadaş filan dumur olur. Eee? derler. Güzel olmadı der kestirir atarsın.
zuxxi

pantolon falan denerken kendi pantolonumu çıkartıp biraz beklerim belki bi bayan yanlışlıkla perdeyi açar diye.
RUN_CD

Eğer gittiğim mağazada bi kız grubu varsa biraz daha tilki olurum. Genelde bi kız kabine girer, diğerleri de kızın çıkmasını beklemeden kafasını içeri sokarak kıyafetin nasıl olduğuna bakmaya çalışır. Böyle durumlarda acaba kabin perdesi sıyrılır mı diye, mallara bakıyomuş numarasıyla kabini keserim. Bi kaç kere sıyrıldı perde. Ront oluyo ama napiim onlar da sıyırmasınlar.
PotansiyeL_TehLike

Ben şu perdenin dalgalanmasını çok severim. Hani içerde giyinmekte olan birini beklerken sık sık etrafa bakarsınız ya. İşte orda gözünüz bi kabinin perdesine takılır. Ahenkli bir biçimde içerdekinin kıç hareketlerine göre değişir ve her an domalan birinin silüeti gözler önündedir :)
Farfara_

of hele hele don deniyosundur, bikini deniyosundur, caaaart diye açar meraklı anne perdeyi "oldu mu kızım?". az önce elinin körü oldu anne bütün mağazaya şov yaptık.
shirret

hatırlıyorum girdiğim bir mağaza çok kalabalık, tek bir kabin kalmış oda afedersiniz göt kadar, bide kot deneyecez hadi bakalım, girdik içeri, ıkına sıkına giydik, bide baktım kotun kesimi yanlış, bir taraf bol bi taraf acayip dar, bide o halde dışarı çıkardı beni o salak görevli herkese şebek olduk, ayıp kardeşim bu kadarda rencide edilmezki bi insan
mercimek beyinli

Yürüyen Merdiven »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv