The Map of Happiness
Doymayanlar
Bu tiplere en çok büfe, tostçu gibi yerlerde rastlanır. Büfeciye, patitizi bol koy, bol şeker dök, mayonezi fazla sık, turşu çok kes, rakıyı torpilli ver, pilavın tavuğu bol olsun sen anlarsın gibi dileklerde bulunurlar, doymazlar. Ayrıca McDonalds'ta "Bikaç tane daha ketçap verebilir misin?" diyenleri mevcut olduğu gibi, tostçuya "Aabi kaşarlıyı fazla bassana" diyenler de bu gruba dahil edilebilir. Bi arkadaşım "Aabi sosisleri uzun ver" diyene rastlamış, bilemiycem. Sonuçta zararsızdırlar ama toplumda düzeni bozarlar.
Pablo Honey

Bu tipler, kendilerini en çok kumpircilerde ele verirler. Ne kadar malzeme varsa hepsinden koydurur, üzerini ketçap ve mayonezden oluşan bir gölet ile kaplarlar. Önce gözleri doymadan karınlarının doyabileceğine bir türlü inanamamışlardır...
WhiteSaint

tatile bi otele gidersiniz. vakit akşam olur, açık büfe saati gelmiştir. bu sırada sahneye doymayanlar, daha doğrusu doymayacağını sananlar çıkar. yaklaşık 10 dakikalık periyodik aralıklarla yeni tabak alıp her türlü yiyilebilir şeyden bolca doldururlar. önlerde tıka basa dolu 5 tabak birikmiştir. aldıkları çoğu şeyin tadına bile bakmadan masadan kalkarlar, ertesi akşam aynı şeyleri tekrar yapmak üzere.
elma

Salata bar canavarları mevcuttur. Bunlar boş salata tabaklarını alırlar ve ortada ne varsa tepeleme doldururlar; tat lezzet vs. uyumu önemli değildir, önemli olan eşeğin biyerine suyu ne kadar kaçırabileceklerini göstermektir. Mideleri asla bulanmaz, mide bulandırırlar.
tamimtebliğ

Fuarlarda, bütün standları tek tek dolaşarak eline geçirdiği her broşürü torbasına atan "doymayan" adamları vardır. Fuarın içeriğiyle uzaktan yakından alakaları yoktur. Avlanmaya çıkmış avcı edasıyla işlerini bitirir ve giderler. Topladıkları broşürleri ne yaptıkları bilinmemektedir. Ayrıca, davetiye bulamadıkları zaman para vererek girdikleri vaki değildir.
Fenman

Acik bufe adamlarinin yasam felsefesi "Yiyebilecegin kadar degil, tasiyabilecegin kadar yemek al" dir.
EddieVedder

Ben Pizza Hut'ta salata barının çevresinde elindeki tabağın kenarlarına dik marul yaprakları ekleyerek tabağın derinliğini arttıran adam gördüm. Gördüm diyorum.
Scourge of God

Yurdum İnsanı'cılar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv