The Map of Happiness
Pencere Önü Teyzeleri
Her apartmanda illaki bir pencere önü teyzesi vardır ve bunların hayatlarındaki tek amaç her daireye gireni çıkanı ezbere bilmektir. Nadiren tanımadıkları birini gördüklerinde de hiç çekinmeden sorarlar "Kime gelmiştiniz?" diye. Sanane kime geldiysem geldim alla alla!
endymion

Bir de bunların gizli çalışanları vardır; "Pencere önü perde arkası teyzeleri." Gece geç vakitte evine gelirsin, onu orada göremezsin ama biliyorsundur orada olduğunu ve evet perde yavaşca aralanır... Ah be teyzem, yok mu başka derdin ya?
eondeisn

Bana kalırsa bu grubu pencere ile kısıtlamamalı, içine kapı arkası teyzelerini de katmalıyız. Evet o her çıtırtıda utanmadan evinin kapısını açıp etrafı kolaçan eden ve sanki başka bir şey yapmak için kapıyı açmış gibi davrananlardan bahsediyorum. Hiç sempatim yok hiç, sinirlendiriyorlar insanı.
zuxxi

Kendileri gibi yetişen kızları vardır. Ağızlarından ciklet eksik olmaz. Vakitleri boldur. Tv veya radyodaki canlı yayınlara katılırlar sürekli. "Ne iş yapıyorsunuz sorusuna "ev kızıyım" cevabı verirler. Hadi ordan be. Sen koca bekliyorsun sadece.
CONRADINE

Apartman sakinleri hakkında en güncel haberleri, en bomba dedikoduları bu teyzelerden alabilirsiniz. Televole, Pazar Keyfi gibi magazin programları bu teyzelerden hiç kaçmaz! Dizilerdeki son durumu da en iyi yine onlar bilir. Herkesle iyi ilişki kurarlar ya da öyle gözükürler. Şimdi ben size soruyorum: üst komşu gece geç saatte evine geldiyse, hele hele yalnız ve kadınsa, bunu ayıplamak sana mı düşer? Sana ne? Çok heyecanlısındır ama bilirim, böyle olaylar olmazsa canın sıkılır. Ooof ooff.
Soruyorum

Teyzelerimizin; "küçüüüük. şu bakkaldan bi yoğurt bi de maltepe alsana bana." diyenleri vardı.
fakeplastictree

Ölüsünü Öptürenler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv