The Map of Happiness
Pepen'in Balonu
Eskiden Pepe'nin Balonu diye çizgi filmmidir, filmmidir nedir abuk subuk bişey vardı. Kamerayı durdur-çek-durdur-çek yöntemiyle oyuncakları hareket ettirerek yapılmış bir kabustu bu. Cidden kabuslarıma girerdi.
eenjee

Karga vardı galiba bi tane. İşler yolunda gitmeyince "Üzüntü ve muz kabuğu." derdi.
klytaimestra

Öncelikle şunu ifade edeyim, o iğrenc şahsın adı Pepe değil Pepen'di. Yanlış hatırlamıyosam yüzünde milyon tane çil olan Fransız veletin tekiydi. Sabun köpüğünden yaptığı balona eblek rol arkadaşlarını koyar, onları abuk subuk yerlere yollardı. Pepen balonu şişirmeden önce karganın söylediği bi cümle vardı ki hala kabuslarıma girer: "Evet Pepen, balonn balonnnn!"
Captain America

Pepen'in Balonu hakkında yanlışlık var. 'Can sıkıntısı ve muz kabuğu'nu karga değil maymun söylerdi. Muza dikkat. Halkımızı lütfen yanlış bilinçlendirmeyelim.
stigya

yav kardeşlerim maymun tamam ama söz aynen "hmmm!!! üzüntü ve muz kabuuu" ydu... lütfenn başını düzeltip kıçını bozmayalım işin...
gövelördek

uyuz olmayı, kıllanmayı, en basit olaylardan bile gıcık kapmayı senin sayende öğrendim pepe, her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsan, teşekkürler pepe!
ZEROTH

Şimdi benim hatırladıım kadarıyla "...ve muz kabuğu" kısmı sabitti fakat ondan önce gelen kısım maymunun içinde bulundugu ruh haline göre değişiyordu.
cyberpunk

Esteban »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv