The Map of Happiness
Anlatabiliyor muyum'cular
Bu gruptakiler, sen gözlerini dikkatle ona çevirmiş dikkatli dikkatli dinlerken her cümlenin sonuna "Anlatabiliyor muyum?" ekleyerek, "Aslında ben gayet güzel açıkladım ama bakalım bu ahmak anlayabildi mi, pek de sanmıyorum ama..." demek isterler. Hem senin tüm dinleme isteğini kırar, hem de, "Allah allah ben neden anlamayayım ki bunu!" diye kendinden şüphe etmene sebep olurlar.
mimoza

Ahhh ahhh kardeşim yine anlatabiliyor muyum'cular iyidir. Bi de onların "annadın mı"cıları vardır ki hiç çekilmezler. Zaten en çok kullandığı sözcük annadın mı olduğu için bi şey anlamanıza gerek kalmaz. Bizzat onlardan çok şikayetçiyim.
seksebelek

bir insan o kadar şey anlattıktan sonra sorduğu "annatabiliyom mu şekerim " sorusunu ağzına tıkayıp "annatamıyon kardeşim, şimdiye kadar annattığn hiçbi boku annnatamıyon yeter ulan bi gün de şu lafı etme hergün senin yüzünden beynimiz dikiliyo" deyiverecen rahatlıycan ama... bunu bi de insanın kız arkadaşı yapıyosa bi şey diyemiyon işte.
semix

Ya bazende "çaktın mı köfteyi" gibi irenç bir soru cümlesiyle tamamlayanlar vardır anlattıkları şeyleri. Köfteyi değil başka bir şeyi çakacam ben sana ama...
Last Mohican

bunun bir de italyanca stili olani vardir.kapish ? ulen ne desen bostur bu tür heriflere...
batuhanyavuz

Bunların farklı sürümleri de var, anlattıkları konuların her iki kelimesinin arasına ''taam mı abi", "tamam mı baba" ya da sadece "tamam mı" soru kalıplarını koyar hasta ederler. Tamam uleaan annat işte demek gelir içimizden geriliriz. Bi de çok gerilmişsek her tamam mı dediinde tamam deriz taa ki o da gerilip ''tamam deme lan zırt pırt'' diyerek üstümüze yürüyene dek.
younggun

Sayarak Anlatanlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv