The Map of Happiness
Sokağa İşeme
Erkeklerin en önemli özelliklerinden biridir. Kadınlar bu rahatlığı hayatları boyunca yaşayamadıkları için sokağa işeyen erkekleri görgüsüz olarak nitelendirirler. Onlarda da böyle bir özellik olsa idi bu işi bu kadar büyük bir görgüsüzlük olarak görmiyeceklerine eminim.

Sokakta yürüyorsun ve çok sıkışmışsın, yakınlarda gidebileceğin hiç bir hela yok, ilk bulduğun merdivene, ıssız bir sokağa, ağaç dibine, sahipsiz bir duvara, bazen de sinir olduğun komşunun arabasının havalandırma girişine işemek kadar rahatlatıcı bir olay yoktur herhalde.

Bu konuda bir türlü çözemediğim bir şey var. İşemek için hep bir köşe ararız, bulamazsak da işememeyi yeğleriz. Hiç kimsenin olmadığı bir ormanda olsak bile ortalığa değilde gidip ağacın dibine dökeriz suyumuzu.
Neden ama? Nedennn? Kafayı yiycem ya!
koftehor

içgüdü abicim içgüdü...
TSuBaSa

yapmayın şunu kardeşim, biz mecburmuyuz sokakta herhangi bir yerin dibine işeyen erkek görmeye? biz nasıl tuvalet arıyoz, altımıza yapma pahasına bilem olsa köşelere işemiyoz. ki hoş işeyemeyiz zaten. ay tamam tamam kıskanıyorum.
SUPERİSİ

abicim bide bööle işedikçe işersin ya, hani sanki yakalanda rezil ol dercesine, bitmek bilmes meret. tuvalete girdiğin zamanda ah keşke salih abinin duvarına işediğim gibi bi işeme gelse şimdi dersin... herkeste oluyo biliyom, arkadaşlarla tartıştık bu hususu.
kokulu_kuku

hiç mi balkondan aşşa işeyeniniz olmadı yaaa? alla alla ben çok severdim.
ıslak

Bundan 9 yıl önce sıcak bir yaz günü Artvin ilinin Savsat ilçesinde Atatürk Caddesi'nden geçerken ahmak ıslatanla karşılaşan gariban arkadaşlar bu yazıyı okuosanız bilin ki bu ahmak ıslatan İzmir'den anneannesinin evine gelmiş bir veletin kola ve gazoz kalıntılarıdır. Hepinizden özür diliyorum. Gene olsa gene yaparım o başka...
Sir_ZEUS

tamam belki bu yaşta diil ama küçükken dışarda oyun oynadığım zamanlar sırf eve gitmeye üşendiğim için çişimi hep dışarda yapardım. aslında zor da olurdu, kendimi sıçrayan minik damlalardan korumak, akan ırmağı ayaklarımın tam ortasına getirmeye çalışmak... bazen ayakkabımı çevrelerdi çişim de bu kadar bulanmaktan nefret eder, erkeklere özenirdim...
zoe

balkondan işerken çişin biter, takımı toplarsın ama ses gelmeye devam eder... güzeldir, zamanın önüne geçmek gibi.
-s"z-<

Ne zaman bu sokağa işeme bahsi açılsa mutlaka balkondan işerken elektrik direğine isabet ettirip, çarpılıp ölen çocuk haberi ardından gelir...
fuqi

uzun yol. aslında 15-20 km.de bir benzinci ve de ayrı bir bahis konusu tuvaletleri vardır ama yolun tenhalığı içindeki şeytanı uyandırır. çekersin sağa. arabadan iner, diğer tarafa dolanırsın. sırtını verirsin arabana ve işini görürsün. açık havada hafif bir ürperme eşliğinde. o sırada tenha sandığın yoldan geçen birisi bunu görür ve internet sitelerine malzeme yapar.
e-mosh

neden sokağa işerken tuvalete işediğimizden daha çok ses çıkar anlamış değilim.
malkocoglu

-Elleme çocum o duvara işiyolar!!
Mordred

Bizim arka mahallenin bi duvarında "Buraya işeyen ölsün!" yazıyordu. Bu nasıl nefret dolu ve kesin bir bedduadur yarabbim. İnsanın çişi varsa gidiveriyo yazıyı görünce.
_bOnAnZa_

dikkat ederseniz bende dahil herkez işerken kafa durmadan oynar sağa sola doğru bunu etrafı kontrol için yaparız ve ne kadar hızlıca bitirmeye çalışsakta uzadıkça uzar iş
AnTi_ScHooL

Kuruyemiş Yeme »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv