The Map of Happiness
Kaptan Mağara Adamı
Kaptan mağra adamı aslında masa başı bir işte çalışan Klark Kent gibi bi adamdı fakat bi kötülük oldumu hemen anlar, gider en yakın bir kabin veya dolabın arkasında değişime uğrar, cesurlaşır ve kocaman sopasını alırdı. Ve 'Kaptan Mağra Adamı geliyorrrr anacımmmm' diyerek kötülere ve kötülüklere meydan okurdu... Hey gidi hey ne günlerdi o günler, pokemon mokemon yoktu :)
mc_baris

Kaptan Maara Adamı aslında Taş Devri çizgi filminin bi kahramanı idi. Ucu açılıp içinden bilumum ıvır zıvırlar çıkan üstün teknoloji ürünü bi sopası var idi. sakalları var idi. saçları var idi. güzel idi. hoş idi.
grhn

Bu Kaptan Mağara Adamı'nın bide mağarası, bilgisayarı felan vardı yalnız burası o kadar gizliydi ki kendisi bile bilmiyordu çok gülerdim.
SuperSalataAdam

Aslında arkadaşlar kaptan mağra adamı hakkındaki en önemli ayrıntıyı atlayarak tarihe büyük bir saygısızlıkta bulunmaktalar. Kaptan mağra adamı asla bir kabine filan girmez her zaman bir elbise askısının arkasında değişirdi kimliğini. Bu konuya eğilmenizi ve tarihe yapılmış bu ayıbı en kısa zamanda gidermenizi temenni ediyorum. Çok saygısızca bi şey, hoş diiilll, ayıp...
Monteque

Kaptan mağra adamının beni en şaşırtan tarafı her tarafıydı. Çünki adamın her tarafı kıllarla kaplıydı ve içinden dinazor, buzdolabı, distribütör kapağı falan çıkarırdı.
razor-jack

Müziğe dikkat ettiniz mi? Adamımız "Kaptannn Maaaarraaa Adaaamıııı geliiyorrrrr" diye bağırırken fonda tam bir süper kahramana yakışır şekilde başlayan müzik sonradan zapıtır komik bi hale dönüşürdü.
e-mosh

"kaptan mağra adamı geliyor anacıııım"ın dizinin orjinal versiyonunda nasıl söylendiğini merak eden haklı çoğunluğun içindeyim.
dirty

Heidi »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv