The Map of Happiness
Anahtarlar
tam apartmanın önüne gelirsin... elini anahtarını çıkartmak için cebine sokarsın... onca bozuk para arasında kaybolan elin sonunda anahtara ulaşır... tam kapıya doğru uzatırken apartman kapısının anahtarının markasının evinkiyle aynı olduğunu farkedersin... haydeee şimdi hangisiydi... sol baştaki mi yoksa sağ baştaki mi... tabiiki soldaki deyip lapinlik yaparsın... ama seçtiğin anahtar her zaman yanlış olanıdır... yanılıyor muyum?
aquabat

Şu delikli anahtar prototipleri var ya; ne zaman kapıya soksam "Vay anasını yine düz soktum. Ne şans!" derdim. Meğerse onların tersi yokmuş, nasıl sokarsan sok çalışırmış. İyi ki doğdun aLha!
aLha

Tam anahtarı sokacaksın, otomatik ışığı söner. Sinirden çatlarsın, otomatik düğmesine basmaya üşendiğin için karanlıkta defalarca anahtarı kapıya saplamaya çalışırsın. Ahh anahtarın yuvaya girince çıkartığı sese taparsın adeta o an.
Özpikaçu

Tam o anahtarı deliğe sokarken acayip çişin gelir. Kapıyı açıp ayakkabıları bile çıkarmadan tuvalete koşarsın. Bu nedendir hala anlamış değilim.
melancholyman

Elinde torba filan vardır, tek elle açmak istersin kapıyı. Ama benim karşılaştığım tüm kapılar dengesiz; illa torbayı bırakıcan, sol elle tokmağından tutup kapıyı kendine çekicen.
zuxxi

Anahtarın takılı olduğu anahtarlığın halkasına işaret parmağını geçirip şakır şakır, tezbih çeker gibi sallamak yok mu, ayrı bir güven katıyo şahsen bana.
siyetil

hani bütün yorgunluğunuza rağmen kapıyı açmak için elinizi çantanıza atar 10 dak. boyunca anahtarı arar, bulur we hatta içinden titizlikle dış kapının anahtarını seçip de tam kapıyı açıcakken kapının açık olduğunu görürsünüz ya, bu ne acı werici birşeydir.
{eX_giRLfRieNd}

Genelde kapı açılırken hep telefon çalar. Bre vefasız dost, kapıyı açmamı mı bekledin bunca sene soora aramak için...
CALIBRA

Bazısı anahtarlık kalabalık görünsün diye bokun püsürün anahtarını yanında gezdirir. Kimisi tembellikten, kimi anı olsun, kimi ağırlık yapsın, kimi de ne çok anahtarı varmış desinler diye süründürür durur bunları.
enşaşkın

renkli anahtar başlığı kılıfları çıktı, artık biliyom; kırmızı dış kapı, mavi alt kilit, sarı üst kilit :))
vikartindur

Okulda bazı kızlar vardır anahtarlık niyetine ellerinde 1 kilo ağırlığında bişeylerle gezerler. mickey mouse, duffy duck, tazmania canavarı gibi bisürü şey...
Pablo Honey

elin doludur hem de tıka basa, anahtarı güç bela sağ elinin işaret ve baş parmağı arasına alırsın, aha! nerdeyse oldu derken şangır şungur yere düşer illet! ulan bi saat uğraştım onca şeyi elime sığdırmaya bre mendebur anahtar!
vladimir

05 Kalemler »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv