The Map of Happiness
Lii Kuupır
Türkiye'ye gelen ilk yabancı kot pantol Lii Kuupır'ın bir reklamı vardı. Abidik gubidik ablalar ortalıkta baarırlar, ondan sonra da birbirlerine mi bize mi anlamadım, öpücük gönderirlerdi.

Uvaaak uvaaaak
Muck muck muck
Lii Kuupır

Bi de bacaklarına, popolarına falan vururlardı ritim falan olsun diye. O zamanlar sokaklarda herkesin aazındaydı bu uvaaaak uvaaaak'lar.
whywhynot

televizyondaki ilk erotik programdı... kızlar sıkı popolarını saa sola sallarkene uvva uvva derler sora muck muck muck derken dudakları gosterilirdi sora geri donup lii cupır derlerdi... içlerinde bi tane sarı vardı ona hastaydım...
gövelördek

Dar sokaklarda bi kızı takip eden buzağı yalama modeli saçlı iki kankanın ritme uygun bi şekilde "uvvak uvvak" demesi üzerine kurulu manasız bir reklamdı bu. Bence Alişan'ın çıkış parçası olan 'Kralı Gelse'ye fikir babalığı yapmaktan öteye gidemediyse de yayınlandığı dönem büyük ses getirmiş, ve hatta bir takım odaklarca milli ahlak ve göreneklere aykırı bulunmuştu.

Milli Ahlakının nasıl bozulduğunu beyan etmek isteyen kurul üyelerinin
"eşcinselliği özendiriyor" diyerek yayınına son vermesi o dönem akıllarda soru işaretleri uyandırmıştı. Kelli felli heyet üyelerinin reklam filmini izledikten sonra göz ucuyla birbirlerine bakıp "Vay anasını ibne olasım geldi..."
diyerek konsensuse ulaşmış olmaları ihtimali bile şahane idi, şahika idi.
Cornholio

Leda »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv