The Map of Happiness
Visitors
Şimdinin antik kuntik dizilerinden diildi. Adından da anlaşılacağı gibi dünya dışından gelen insan görünümlü uzaylılardı. Ziyaretçi yumuşatılmış bi kelimeydi bunlar için. Bunlar hala kızı Zehra gibi dünyamıza yerleşip kendi düzenlerini kurmaya çalışmışlardı. Bir manga insan da dünyamızın savunucusu olarak bunlara karşı koyuyordu. Biz televizyon önünden destek veriyoduk ama gel gör ki ne zaman başroldeki kadın uzaylı, dünyalı bir fareyi kuyruğundan tutup mideye indirdi o dakka anladım ki bunlar yavuz hırsız gibi ev sahibini bastırırlardı. Onlarla uğraşmanın zor olucağını düşünüp dünyanın tapusunun vakit kaybetmeden verilmesi gerektiğini düşünmüştüm. Hem bu sayede içgüveysi gibi de olsa dünyada yaşamamıza izin verebilirlerdi.
mmmm

Bu uzaylıların aslında kertenkeleye benzeyen çok çirkin görünümleri vardı ama insan içine çıktıkları zaman maskeler falan takıp adama benzerlerdi. Kavanozda börtü böcek besleyip arada çerez niyetine çıtlatırlardı. Velhasıl pis adamlardı. Öldüler. İyi oldu.
days

Bu dizide daha sonra Freddy olup ergenlerin kabusuna giricek Robert Englund da oynardı. Ama Freddy'nin aksine gayet sevimli, yardımsever, dost bi uzaylıydı. İnsanlara yardım ve yataklık ederdi. Ama ben yine de sevmedim adamı. Kendi milletini satan neden bizi de satmasındı!
^AzRaeL

Ben başroldeki kadın yaratığa hasta olurdum. Halbuki ufacık çocuksun ne işin var elin yaratığıyla.
Callisto

filmdeki başrol uzaylı hatun güseldi. ben olsam o halini bilerek gene giderim kendi insiyatifimle o gemiye. herşey insanlık için derim, atarım hayatımı tehlikeye. ölüm gelecekse öyle varlıklardan gelsin, yeter ki insanlığa faydamız olsun, şekil olsun.
Hain Bassci

Asilerin elebaşı Maykıl Danıvın adında iri burun delikli bi şahıstı. Uzaylı taş hatunun adı da Diana'ydı. Ayrıca bu dizinin sembolü kırmızı sprey boyayla çizilmiş bi V harfiydi. Heey gidi höy!
denklem

cuma veya c.tesi akşamları yayınlanıyodu galba. yatılı okulda bir hafta sonu gece seyretmek için nöbetçi ööretmenden izin istemiştik ziyaretçiler war die..
gecenin bu saatinde ne ziyaretçisi gidin yatın die yatmaya göndermişti hepimizi.
Pils

Bu ziyaretçi tayfasını bizimkilerden ayırmak için sonradan seslerine eko vermişlerdi. Bunu sonradan akıl etmiş olacaklar ki seyrederken kendi kendimizi yiyiyoduk "Acep bunların hangisi bizden hangisi değil" diye.
aybasak

Küçük Hanım »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv