The Map of Happiness
Erkeğe Bakabilme
Neden taraf tutuyoruz? Hani "Erkeğe Bakabilme" ayrıntıları? Yoksa onlar bakmıyorlar mı?
abuzer

valla erkeğe bakabilme nedir önce onu bi açıklığa kavuşturalım, kimisi için erkeğe bakabilme demek erkeğin poposunu şöööle kabaca dikizlemektir farketmiyosa inceden ve sindire sindire bakmakta yarar vardır, sonra ortam müsaitse örneeen bu popo hocanın o günkü kurbanı seçilmiş ve tahtadaki soruyu çözmek için can çekişmekte olan bir erkeğe aitse valla hiç durmamalı hemen fantazi geliştirmeye başlanmalıdır bu popo uzerine, ha bide unutmadan sööliyelim ara sıra erkeğin önünde kızılay çadırını andıran bir tuhaf kabartı olur ki bi kız olarak o kabartıyı dikizlemeden durmak imrenilecek bir irade istemektedir, tavsiyem iradeyi serbest bırakmak ve yine fantazi alemine hızlı bır dalış yapmaktır!
dumurbaz

Normal normal konuşurken gözün kalkar arkadaşın orasına gider. Yuh! Hemen toparlarsın tabi, mesela kemerine falan bakmaya başlarsın, gözün dalmış gibi yaparsın. Hatta ufak bir esneme olayına girip, "ay gözüm dalıyor bugün hep" diyip rehavet içinde konuşursun. Böylece, daha 2 dk. önce adamın şeyine gözlerini diktiğini unutturursun. Ama göz tabi bu, durduğu yerde durmaz, olayı yanlışlıkla tekrarlarsan hemen mekanı terketmen gerekir, bir süre de görüşmemekte fayda vardır.
minicim

Bir keresinde lisede derste hoca bir çocuğu hiç beklemediği bir anda tahtaya kaldırmıştı da sınıftaki tüm kızların gözü nasıl faltaşı kadar açılmıştı çocuun önündeki kabarıklıktan dolayı hala dün gibi hatırlarım. Kimbilir neler düşünüyodu.
scene_m

Kız İsteme »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv