The Map of Happiness
Genki
Genki la şampiyone kuvaljö, hödö haste ya Genki... Ya tarihin en çok sevilen çizgi filmiydi, Genki boksördü babası dövüşürken ölmüştü, dövüşmeye karşı bir büyükbaba ve büyükanne büyüttü sonra bunu ama Genki yılmadı, mahallede babasından sonra en büyük boksörü buldu (sırtı boydan boya dövmeli) sonra o eleman da sakiden dolayı veremden öldü. Genki hızlı giden bir trendeki yolcuları direkten görebilirdi, Kanal 6 da oynardı, tam ezeli rakibi Yama'nın ağzını burnunu bir edecekken yayından kalktı ben de Genki olup sıra arkadaşımı Yama diye sıradan attım bir yumrukta, Genki'yi unutmayın diğer Japon saçmalarına benzetmeyin.
Scenarist

O kadar küçük çocuğa uygun boks eldivenini nerden buldular diye mütemadiyen merak etmişimdir.
sirokko

Ben Genki'nin müziğine hasta idim. En az çizgi film kadar severdim. Zaten sadece başlarken dinleyebiliyorduk. Bitişte hemen kesiyordular. Kaçırdığım zaman başlangıçtaki müziği keyif alamazdım pek. Hala da müzikler kesiliyor tüm çizgifilmlerin ve dizilerin. Olmaz ki ama cık cık cık...
kibitzer

Genki'nin babasının öldüğü bölümü hala hatırlıyorum. Adam ringte kalıyo zar zor, hastaneye götürüyolar. Adam oğluyla birlikte hastaneden kaçıp lunaparka gidiyor. Elde yok avuçta yok ama yine de sabaha kadar çocukla eğleniyorlar. Sabahleyin ise adam bankta, koynunda oğlu varken ölüyor. Çok fena olmuştum çok.
Ruler_

Laserion »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv